Wpis z mikrobloga

Ehh szkoda że nie udało się przeforsować obecności szybownictwa na olimpiadzie. Bez zmartwień moglibyśmy patrzeć w niebo i wypatrywać naszego dominatora Sebastiana Kawy wracającego ze złotym medalem (zdobył 18 mistrzostw świata)

#paryz2024 #tetrycy
Piotr_Rupik - Ehh szkoda że nie udało się przeforsować obecności szybownictwa na olim...

źródło: YASS1618

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piotr_Rupik: @plackojad @wujekjanek widziałem program o nim. Szybownictow uprawia masa pilotów maszyn cywilnych czy wojskowych i każdy pytany o Kawę wypowiadał się z niesamowitym szacunkiem. Był nawet ten pilot co posadził samolot na rzece Hudson i powiedział coś w stylu, że Kawa ma ptasi zmysł, coś o czym inni tylko marzą.
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa: Może i ma ptasi zmysł, ale prywatnie jest mocno odklejony i nie brata się z innymi pilotami. Za co duży minus. Można być w czymś najlepszym, ale pozostać normalnym.
  • Odpowiedz
@Piotr_Rupik: Jako szybownik próbowałem oglądać kiedyś zawody i to było takie nudne, że nie dałem rady xD To jest jeden z tych sportów który się fajnie uprawia, ale nie ogląda. Już bardziej jakąś akrobacja samolotowa czy skoki spadochronowe.
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa:

Kawa ma ptasi zmysł, coś o czym inni tylko marzą.


Leciałem kiedyś z nim. Mój instruktor mi załatwił z nim lot. Do dziś nie wiem jak on to robił. On lata tak tak jakby dosłownie widział ruch powietrza. W bezchmurny dzień (chmury podpowiadają gdzie są noszenia) lataliśmy kilka godzin gdzie wszyscy inni musieli ładować po maks godzinę. Pokazywał mi kierunek który dla mnie był w zasadzie losowy i mówił:
  • Odpowiedz