Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tym B2B? Każdy tak o tym pisze, że IT to tylko B2B, a moje doświadczenia są takie, że na 3 rozmowy wszystkie firmy stanowczo mówią, że mogą zaoferować tylko UOP. 2 z nich to firmy produktowe i 1 kontraktornia. Tak ciężko jest wywalczyć sobie b2b? Sam obecnie siedzie na UOP i chciałbym przejść na b2b

#pracait
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zlmmerman: słyszałem o wymogu UoP w bankach, ale po za tym to zazwyczaj sam sobie wybierasz co chcesz. Na jakieś dziwne firmy musiałeś trafić.
  • Odpowiedz
@Zlmmerman: trafiasz na ściek i tyle. Najwięcej ofert jest do gównianych firm. Wymuszone UoP mocno odstrasza potencjalnych programistów a firmy często też nie mają tyle pieniędzy, żeby przebić analogiczne zarobki na B2B
  • Odpowiedz
@Zlmmerman: musiałeś dziwnie trafić, ja przez ostatnie pół roku miałem jedną rozmowę na której były możliwe wszystkie opcje, b2b uop i uz, na dniach rekrutowałem się do innej firmy i u nich tylko uz/b2b. Ogólnie raczej większość oferuje b2b, w obecnej robocie jestem na uop i zpytali się mnie dziś czy nie chcę przejść na b2b :)
  • Odpowiedz