Wpis z mikrobloga

#zwiazki #logikarozowychpaskow

Pokłóciłem się z rózowym, bo nawrzucała mi, że się nie staram, mało robię i takie tam. Wkurzyłem się więc zaczęliśmy się licytować co kto robi. No i wyszło, że różowy nie potrafił wymienić jednej miłej rzeczy jaką od siebie zrobiła przez ostatnie pół roku. Jedynie co to robienie obiadów albo zakupów ale to robimy na zmiane więc nic nie było. No a u mnie troche tych rzeczy było. No nic big wow ale były, sporo też takich małych.
Nawet mi to nie przeszkadzało jeżeli chodzi o nią, bo było po prostu w porządku. Ale jak zaczeła miec pretensje, że ja nic nie robie kiedy wyszło, że ona nawet jednej rzeczy nie potrafiła wymienić to zaczęło mi to przeszkadzać.
No i przyznała, że nic nie robi i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DoubleWu: tak tak zawsze różowe nic nie robią a niebiescy robią w uj a prawda jest taka że faceci manipulują różowymi wmawiając im, że np to że facet zrobił różowej śniadanie to znaczy że coś dla niej zrobił, a jak ona jemu zrobiła śniadanie to to się nie liczy bo to jej obowiązek. I wmawiają też że np remont kuchni czy samochodu, to są jego starania, mimo że to jego
  • Odpowiedz
No i przyznała, że nic nie robi i tyle


@DoubleWu: i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DoubleWu: niestety jest widoczny bias w tym jak partnerzy postrzegają to, co robią w związku, a to ile widzą, gdy robi to partner. I ten bias jest widoczny z uwzględnieniem płci. Kobiety uważają, że robią więcej niż mężczyźni.

Z praktyki: nie warto sie licytowac, bo to nic nie daje. Ja zawsze lubie jasny podział obowiązków albo cheaty pt. Zamówię jedzenie albo zapłacę za sprzątanie domu.
  • Odpowiedz
@DoubleWu: Mireczku to nie będzie ostatni raz kiedy ona będzie ci coś zarzucać a jak się nad tym zastanowisz to zrozumiesz że ona tak naprawdę powinna to powiedzieć do lustra

One tak mają
  • Odpowiedz