Wpis z mikrobloga

Niektórzy ludzie to ścierwa.

Wszedłem na grupkę na FB "nie piję - trzeźwo myślę", gdzie Janusze, Grażynki, ale i młodsi wspierają się w abstynencji, wymieniają poradami jak całkowicie ograniczyć alko, czy nie wrócić do nałogu. Nawzajem podają liczbę dni bez picia.

Co natomiast robi 10% użytkowników z fake kont z Papieżem czy innym anime? Zachęca do chlania, mówi, że życie bez alkoholu to nie życie i tym podobne.

Ktoś mi wyjaśni jakie wartości kierują tymi trollami?

#alkoholizm #bekazpodludzi #polska
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GlenGlen12 To nie są trolle, tylko pomocnicy. Za cenę bycia krytykowanym, niejednokrotnie wyzywanym, urządzają alkoholikom demo wersję powrotu do rzeczywistości po nałogu. Rzeczywistości w której a-----l dostępny jest na każdym kroku, a na spotkaniach towarzyskich zawsze proponują picie. Osoby które nazywasz trollami przygotowują alkoholików do radzenia sobie z takimi sytuacjami. Ja jestem ciekaw czy Ty byś był gotów dla takiego poświęcenia dla anonimowych osób z neta( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: na wypoku masz tak samo. Ktoś chce się pochwalić, że ileś tam nie pije, i najwyżej plusowane komentarze to zwykle "taki sukces trzeba oblać hehe" albo "kup sobie czteropak w nagrodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
  • Odpowiedz