Wpis z mikrobloga

@kasprzak: Da się, ale to bez sensu. Jest pełno wyznaczonych miejsc gdzie można rozbić namiot lub zostawić kampera, takie miejsca są dużo lepsze niż rozwalenie się na hamaku czy w namiocie pośrodku niczego. Bierz pod uwagę, że w niektórych parkach po drodze miniesz różne plakaty, że ktoś zaginął, że uwaga niedźwiedzie albo, że w danym miesiącu nie wolno palić żadnych ognisk ze względu na pożary. Ja bym nie świrował z
  • Odpowiedz
  • 0
@Testuje_Toster bardziej chodzi o to że mamy kampera, ale miejsca typowo kampingowe są zajęte np. w yosemite czy zion i nie wiem czy w niedalekiej odległości od parku da się przenocować
  • Odpowiedz
@kasprzak: A to jak w kamperze to mnie uspokoiłeś :) Ja byłem zwykłym samochodem to trochę inaczej, ale są takie boczne miejsca z wc gdzie można zaparkować i może nikt się nie przyczepi. Nie wiem też jak to na wjeździe do parku wyglądu, czy wjeżdżając kamperem trzeba pokazać, że ma się miejscówkę do spania czy tylko bilet wstępu. Ja bym na twoim miejscu zapytał na reddicie, niektórzy z takiego życia
  • Odpowiedz