Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nietypowa sprawa: zapłodnienie.
Proszę darujcie sobie heheszki bo temat minimum 18 letniego "kredytu" jest raczej poważny.

No więc jest s--s bez żadnej antykoncepcji , wielokrotny. Pierwszy raz kończę np na p----i czy gdziekolwiek, wycieram albo pani ssie.

Chwila odpoczynku.

Drugie i kolejne zbliżenia: Przecież w trakcie seksu, z penisa w mniejszych lub większych ilościach leci płyn preejakulacyjny. Po drodze, może zabierać jakieś zabłąkane plemniki...
Życie jest pokręcone. Są pary które bardzo chcą a nie mogą mieć dziecka, są i pary gdzie kobiety są (bez urazy) dosłownie wiatropylne czytaj bardzo płodne.

Nauka potwierdza, że s--s przerywany jest słabą metodą antykoncepcji ALE:
- dlatego że facet nie wyciągnął na czas
czy dlatego że
- przy okazji drugiego/kolejnego numerka, zabrał się jakiś opóźniony pasażer na gapę?

Jakiś Mirek czytał prace na ten temat? Ma jakieś info poza własną opinią?
#s--s #antykoncepcja #rodzicielstwo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@mirko_anonim poproś żeby zrobiła test jak się boicie ¯_(ツ)_/¯

Ogólnie sam spóźniający się okres to żaden powód do stresu. Znam dziewczynę której się spóźnił 3 tyg. Stres raczej nie pomaga. Do 2 tygodni nie ma co się martwić o ciążę
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): @Pandillero: haha, najbadziej mnie to rozwaliło "pani ssie" xDD i jeszcze "p----i" (kto tak mówi w dzisiejszych czasach?). Tak jak pisałem anon komentarz do tego posta, słownictwo wyjęte jak z jakiegoś profilu na datezone.pl. Brakuje jeszcze opisu "profil prowadzi pan, pani jest bi, zapraszamy do kontaktu tylko zadbane kobiety, mamy lokum"

  • Odpowiedz
@mirko_anonim jak słuchałem audiobooka "sztuka obsługi penisa" to seksuolog odradzał s--s przerywany jako metodę antykoncepcji i podał argumenty, że w preejakulacie mogą być plemniki (choć mniej niż w spermie) oraz że to często powoduje napięcie/stres.

Rozumiem chęć, żeby dowiedzieć się o mechanizm. Sam w sumie jestem ciekaw jak wygląda rozkład przyczyn nieskuteczności w przypadku zajścia w ciążę przy użyciu p----------y (pęknięcie, nieprawidłowe założenie, nałożenie "drugi raz w drugą stronę" bo na
  • Odpowiedz
najbadziej mnie to rozwaliło "pani ssie" xDD

@mirko_anonim no dziwne określenie, ale ja jestem tolerancyjny. Jeśli im to pasuje.

i jeszcze "p----i" (kto tak mówi w dzisiejszych czasach?).

To akurat najzwyklejsze określenie.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Wymiękam przy was, ludziach z piwnicy, którzy s--s to chyba tylko na PH widzieli.
Eufemizm? Ja używam eufemizmów? Żeby dla was było normalnie, miałem napisać "spuszczam się na c--e a ona oblizuje i wysysa do ostatniej kropli"? Ludzie trochę kultury! Nie oczekiwałem tego po was ale napisałem wg siebie ergo nie każdy używa "k---a" jako przecinek.

  • Odpowiedz