Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Myślałem, że już odpocznę od tego wszystkiego a tu filmik u hobokoprezesiny. W nim telefoniczne zamówienie zakupów u statyworedaktora. Krzysiu zażyczył sobie dużo warzyw więc mamy dyskusję na temat wege. Potem kosnoludek przekazuje telefon Krzysiowi bo z mazurem chce porozmawiać jakiś widz. Następuje standardowe : Imię ? - Jan, skąd???- z Białegostoku. I tu Jan popełnił błąd- chciał zażartować mówiąc,że mieszka za mostem. Więc wysłuchał expose o menelskim osiedlu na którym mieszka. Córki,syny, wszyscy tam chlają razem, a wszyscy oni z pierdla przyszli mieszkać tam. Gostek zdołał zapytać o zdrowie Krzysia, usłyszał w odpowiedzi: " Przestań chlać" i nastąpił ciąg dalszy opowieści. O tym jak to ci z Klepacza strzelali do Krzysia z broni ostrej. Bo oni przychodzili na pole Krzysia "kraść ziemniaki jak dziki". Tu następuje sprawdzenie połączenia z widzem - "HALO!!!" i pytanie : " A czy ty by do mnie przyszedł"?
- dzisiaj to nie bardzo...
- a bo ty #!$%@? jesteś!!! Ja takich wyłapywał jak w milicji był cywilnym. Ale broń miałem, pałę "80", gaz,kajdanki, auto polonez od ich, a potem lepsze auto miał od ich.
Potem prośbą nieskuteczna o zawiezienie na granicę, gdzie żołnierz zamordowany. Wspominki z Tykocina gdzie gościem był premier morawiecki a nie mazowiecki jak poprzednio pomyliło się Krzysiowi się. Krzysiu żałuje, że nie zażądał 200 zł za fotkę z premierem.A kosnoludek dodał, że wspólne foty panów nawet w brukowcu "Fakt" były.A rafau wtedy z miseczki grochówkę wpieprzał i wcale kiełbasy z niej nie wyjął tylko pożarł i ją. " Nie kłam , zjadłeś"!!!
I teraz kosnoludek mówi do telefonu: " Narazie janek".
Frajer wisiał 15 minut na telefonie, zadał jedno pytanie, Krzysio go zbeształ i tyle ma frajer spod telefonu. Na koniec historie o igraszkach z babami z Tykocina. Krzysiu " nie raz leciał oknem,drzwiami.Bo on goły na babie a chłop wrócił. I w łypę, za fraki,i za drzwi ,dobrze że w snopek siana". A ta niewiasta potem za Krzysiem płakała i listy słała by wrócił"
Na fotce gałąź z jabłonki złamana podczas burzy . Nie musicie POmagać, rafau już POsprzątał. #patostreamy
bellacavem - #kononowicz 
Myślałem, że już odpocznę od tego wszystkiego a tu filmik u...

źródło: 1000004464

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@amozetoostatniraz: To Ty też nie oglądasz na bieżąco przygód Krzysia??? Czy Ty katolik? Nieważne...żartuję. Do Choroszczy daleko, znajdzie się coś bliżej w razie kryzysu psychicznego. A jak umrem pisząc streszczenia proszę nie przesyłać zniczy, kwiatów - tylko kupić karmę dla piesków w wybranym przez siebie schronisku. I nie pochowajcie mnie przypadkiem w jamie na Podlassju. To by zepsuło mi humor. Do trumny poproszę włożyć babkę ziemniaczaną, bańkę szczawiówki z zodiaka,
  • Odpowiedz
@bellacavem: Pracę doceniam ale nawet nie chce mi się czytać streszczeń tych lateksowych gniotów, wiadomo że tam będą tylko smutne urojenia chorego człowieka.
  • Odpowiedz
  • 2
@PZt37: i prawidłowo, mnie też nie chce się tego czytać. A pisać muszę - to jest dopiero kierat. wykop mi płaci "literówkę" i zamiast wstawiać dwadzieścia krótkich wysrywów , kombinować jakim nowatorskim tekstem zhejtować maryjole i srawka , żeruję na Krzysiu. Parę osób kliknie, jakieś wyświetlenia są - tylko w Krzyżowej mają się wybijać na Krzysiowym garbie? Ja też mogę.
A tak na serio - doceniam szczerość, dziękuję, i prawdą
  • Odpowiedz