Wpis z mikrobloga

@CrazyZdzich: Zgadzam się aczkolwiek TVP nie powinno go zawieszać. Znacznie lepiej PR'owo by to wyszło, gdyby go zwyczajnie ostrzegli. Zawieszenie było przesadą, co przyznaje zresztą także sporo wyborców koalicji w tym ja.
  • Odpowiedz
  • 8
@Molek83 @Koziom szef pana komentatora zna jego sympatie polityczne i prosił go o jedno: w żaden sposób nie nawiązywać do tematów politycznych. Co zrobił pan komentator? Już na samym otwarciu zaczął używać, popularnej wśród rozsądnych konserwatystów, retoryki oblężonej twierdzy i bredzić coś o komunizmie. Pan komentator opluł swojego szefa, więc zawieszenie, żeby mu dać czas na ochłonięcie, to i tak bardzo łagodne rozwiązanie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@CrazyZdzich z twojej wypowiedzi możnaby wywnioskować, że całe otwarcie Babiarz forsował swoje przekonania polityczne a to bzdura. Ciekawe czy gdyby stwierdził że „jest to piękna wizja świata do którego dążą europejscy liberałowie” to też by była taka afera. Nie wiem ale się domyślam…
  • Odpowiedz
@CrazyZdzich: dobrze gadasz, mam nadzieję, że tvp się nia zatrzyma i wyciągnie konsekwencje wobec tych jego popleczników również. Szczególnie powinien polecieć Laskowski za te jego poglądy na temat odkiszania ogórka, czy nazwanie prezydenta fify Ryszardem Ochódzkim
Maneharno - @CrazyZdzich: dobrze gadasz, mam nadzieję, że tvp się nia zatrzyma i wyci...

źródło: GTuI3DsXsAAChtW

Pobierz
  • Odpowiedz
@CrazyZdzich: Jak to czasy się zmieniają. Wczoraj Przemek grał pierwsze skrzypce w grupie rekonstrukcyjnej PRLu, a dzisiaj jest naszym kompasem moralnym i tłumaczy nam co to jest komunizm. Fascynujące.
  • Odpowiedz
jak powiedzieć, że jesteś tępy, bez mówienia tego wprost. Typie, on zacytował to co autor teksty piosenki miał na myśli xDDD


@dobry-informatyg: tutaj na filmiku też tłumaczył co władze pisowskie mają na myśli i tak im przyklaskiwał, że aż przebierał nóżkami. Powinien wylecieć z tvp tak jak każdy zdrajca współpracujący z pisem
  • Odpowiedz
@CrazyZdzich: co a głupia szuja xD Biedne konserwy zawsze uciśnione, nie można ich za przekręty i łamanie prawa ścigać bo wtedy to jest lewacki spisek. Ja p------e xD
A w Angli w ogole nie ma TK hehehehe
  • Odpowiedz