Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanko do wyjadaczy. Chciałbym pootwierać paczki z poksami, nie miałem przez całe zycie zadnego boostera, ale sporo o tym czytam i się wkręcam. Plan mam taki, że wybiore sobie set jakiś i kupie 2 boxy, jeden otworze a drugi niech sobie lezy i czeka na lepsze czasy. mam na oku booster pack taki jak tutaj:
https://www.amazon.pl/Pok%C3%A9mon-TCG-Szkarlatny-Fioletowy-Evolutions/dp/B0BZVYG8N1/ref=sr_1_113?m=A3FDCJM8A69PZH&marketplaceID=A1C3SOZRARQ6R3&s=merchant-items&sr=1-113
Zastanawiam się też nad takim setem z darkaiem: https://gryplanszowe-basanti.pl/pl/pokemon/6316-pokemon-tcg-astral-radiance-elite-trainer-box.html

Co myślicie? Pytanie czy "warto" jest błędne, bo wiem ze nie, ale co byście polecali?
*zdjecie dla uwagi*
#pokemontcg #pokemon #karty
alverini - Cześć, mam pytanko do wyjadaczy. Chciałbym pootwierać paczki z poksami, ni...

źródło: 509949

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alverini: ten set Paldea evolved ma wg mnie bardzo fajne karty Illustration Rare, wg mnie dobry wybór.

Ja bym nie polecał kupować Elite Trainer Boxów tylko Booster Boxy, bo się bardziej opłaca. Nie wiem jakie są tam ceny Astral Radiance teraz, przypuszczam że mogło trochę zdrożeć.

Pod kątem inwestycji również lepiej jest zakupić booster boxa

Btw. ta karta której obraz tutaj wrzuciłeś jest z serii Obsidian Flames jak by co.
  • Odpowiedz
@alverini: wiem ze juz troche minelo czasu, ale z obecnej generacji bardzo ladne karty ma wlasnie Paldea Evolved, bardzo duzo kart leci z Obsidian Flames (ostatnio kupilem luzem 5 boosterow i z pierwszego wyciagnalem charizarda najdrozszego). Ostatnio byla premiera dodatku ktory jest slaby, ale wczesniej w maju wyszedl twilight masquerade ktory imo jest ekstra, ma piekna karte Eevee i najwiekszy Chase tej generacji - Greninja ex Alt Art, warta 250
  • Odpowiedz
  • 0
@KromkaMistrz:
dziękuję bardzo :) ale wymieniłeś dużo setów, gdzie jak rozumiem każdy ma swoje plusy i minusy. mając 550zł co byś kupił? Póki co kupiłem tylko adventure pikachu za 120zł. Ten z promo pika i 6 boosterami.
  • Odpowiedz