Wpis z mikrobloga

Po 5 latach remontu domu nadal jestem zdania, że pracując 1h dziennie, codziennie da się radę wyremontować duży dom. Problem jest taki, że są kwartały gdzie tej godziny w sumie nie ma, a raz gdy byłem umówiony na rano z wykończeniowcem to 27h nie spałem bo 3h robota na koniec dnia zmieniła się w 12h... ale jeszcze 3 lata tym tempem i wszystko będzie skończone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#remontujzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Smarek37: już tak nie będzie, kupiłem dom i przerabiam go po prostu pod siebie, no i największe prace remontowe z mojej strony były jednorazowymi pracami w stylu ocieplenie, dach, okna, klimatyzacja (kto inny to robił, ale ja wokół tych rzeczy też sporo robiłem), elektryka, alarm, monitoring, internet czy oświetlenie i odwodnienie ogrodu.

@2xpapanalepiku: na pewno sporo zaoszczędziłem, ale gdybym wziął kredyt na remont przy zakupie domu i zlecił
  • Odpowiedz
Po 5 latach remontu domu nadal jestem zdania, że pracując 1h dziennie, codziennie da się radę wyremontować duży dom.


@TomSz: paaanie, ja w ten sposób wybudowałem całkiem spory dom, począwszy od SSZ (bo do tego etapu oczywiście ekipa) właściwie głównie własnymi rękami. I tak, da się. Tylko że roboty jest w cholerę, właściwie nic nie jest nigdy tak naprawdę skończone bo zawsze dochodzisz do etapu "dobra, na razie niech tak
  • Odpowiedz