Wpis z mikrobloga

Wspaniale to będzie lato dla Polski freak fightow.
Może to w końcu ten początek końca? Czy w zimie z nudów znowu wszystko ruszy?
W związku z podwyżką ceny ppv na #primemma myślę że nie przekroczą ilości 50k sprzedanych, dodatkowo na weekend jest zapowiadana dobra pogoda więc nikt nie będzie w chacie siedział.
#famemma po wypadnięciu połowy karty walk ( i tak totalnie chuyowatey) ma miesiąc czasu na uszycie jej na nowo i sprzedanie pozostałych 50tysiecy miejsc, co w mojej ocenie jest niemożliwe.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PSY_DELIC: Z tym 50 zł za PRIME to są dopiero jaja( to tak jakbys dał taką cene za wejściówke np na Legie jak cena biletu na CampNou haha). Fame i tak wyjdzie na plus, bo Canal płaci im równowartość 500kPPV i sporo osób kupi bilet niezaleznie od karty bo to Narodowy.
  • Odpowiedz
@lamentintertowykidsbezzycia: chodzi o to, że nawet jak ktoś jest psychoFanem Prime to musi przyznać, że nie jest to produkt na poziomie FAME(realizacja, hala, zawodnicy czy oświetlenie) więc powinien mieć też nisza cene co jest chyba naturalne? Z jakiegoś powodu bilet na I lige jest tańszy od Ekstraklasy.
  • Odpowiedz
@pawelswd: Ty, koneser, oceniasz przez ekran jakość hali i oświetlenia? co do realizacji przebiegu samej gali to praktycznie to samo u wszystkich federacji, więc o czym ty #!$%@??

A co do ceny PPV, pozwól że rynek to zweryfikuje. Jeśli ludzie zapłacą, to znaczy, że tyle jest warte. Ja się nie dziwię, Prime chce zarobić i się rozwijać. A jak poniosła ich chciwość to im się szybko odbije czkawką w przypadku
  • Odpowiedz
@rsksjs: Oczywiste jest to ,że popularność zawodników efekty wizualne czy wielkośc stadionu ma wpływ na przyjemność z oglądania wydarzenia
@PSY_DELIC były nawet reklamy Canal+ na ostatniej konferencji. Tu za duża kasa wchodzi w gre , żeby coś takiego podpisywać na raz.
  • Odpowiedz
@pawelswd: mówiłem o oglądaniu PPV na ekranie, przecież jasno napisane. Sugerujesz, że wielkość obiektu i jakość oświetlenia wpływa na experience z gali dla widza przed telewizorem albo monitorem?

Nazywając cię koneserem sugerowałem, że musisz być widzem o specjalnych wymaganiach, a teraz jeszcze to przypieczętowałeś. Nie pamiętam żebym zapamiętał jakąkolwiek galę ze względu na niesamowite efekty czy oprawę, przy takim natężeniu wydarzeń dla mnie to wszystko jest na jedno kopyto i
  • Odpowiedz