Wpis z mikrobloga

Pracodawca każe mi nosić gacie w robocie. Od kilku lat pracuje w luźnych dresach bez gaci bo lubię jak mi kutanga zwisa w nogawce i ociera się o bawełniany dresik. A teraz chcą mi tego zakazać bo twierdzą, że się rzuca w oczy i może się wkręcić w maszyny na produkcji.
Poproszę panią ministrantkę Dziemanowicz bąk żeby wzięła sprawy w swoje ręce i zajęła się moją zwisającą kutangą.

#bekazlewactwa #twardyproblem #julkaztiktoka #polityka
andbatros - Pracodawca każe mi nosić gacie w robocie. Od kilku lat pracuje w luźnych ...

źródło: 000982HU1DRTRCHC-C466-F4

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 88
no jednak #!$%@? to troche dalej niż cycek, nie?


@Diamond-kun: No i co z tego, że #!$%@? jest dalej niż cycek?
Chodzi o tę samą zasadę, że chciałbym chodzić w pracy tak jak mi wygodnie. Kobiety uwiera stanik, a mnie uwierają gacie.
Buty też są męczące. Wolałbym sobie pochodzić w klapeczkach.
A to czy cycki czy kutanga co za różnica. Jedno i drugie może powodować rozkojarzenie u pracowników albo stwarzać
  • Odpowiedz
@andbatros @Diamond-kun pracodawca może wprowadzić takie wymogi ze względu na bezpieczeństwo, higieny pracy, wizerunku firmy. Wystarczy to wpisać w regulamin i elo.

Lewica niech już się w końcu zaora, czekam na normalną lewicę a nie mix feminizmu z LGBT+-
  • Odpowiedz
@andbatros: Dziewczyna postanowiła powalczyć z mobbingiem w jakimś Januszeksie, za co na wykopie dostaje się raczej propsy, ale że chodzi bez stanika, to nagle mamy złą Julkę walczącą z dobrym przedsiębiorcą. ¯\(ツ)/¯

Czy oskarżenia o mobbing są słuszne? Nie mam pojęcia, ale na wykopie zwykle wystarcza mniej, by dojechać Janusza biznesu. Czemu tutaj jest inaczej? Nie wiem, ale się domyślam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pracodawca może
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: Ja bym raczej obstawiał konflikt osobisty między Juleczką i #!$%@?ętą kierowniczką, a brak stanika jako nieoficjalny pretekst, bo w żadnych papierach o tym mowy nie będzie. Kto pracował w kołchozie to wie, jakie tam powstają konflikty, zwłaszcza jeśli trafi się kierownik/lider, któremu ta odrobina władzy uderzy do głowy.
A że historia zrobiła się popularna na tkitoku to się włączyła ministra, bo jak widać niewiele więcej ma do roboty.
  • Odpowiedz
  • 2
Dziewczyna postanowiła powalczyć z mobbingiem w jakimś Januszeksie, za co na wykopie dostaje się raczej propsy


@ZygmnuntIgthorn: Jak bym na wykopie kręcił faktycznie aferę, że pracodawca nie daje mi w klapeczkach chodzić w pacy to też by mnie wykopki zjechały i prawidłowo. Bo to nie jest mobbing tylko dresscode. I pracodawca ma prawo tego wymagać.
Jak nam nie pasuje to się nie zatrudniamy w danej firmie po prostu.

Dobrym przykładem
  • Odpowiedz
Bo to nie jest mobbing tylko dresscode. I pracodawca ma prawo tego wymagać.

Jak nam nie pasuje to się nie zatrudniamy w danej firmie po prostu.


@andbatros: A tam obowiązywał jakiś dress code? Skoro wystarczy się nie zatrudniać, to czy stosowna informacja była podana przy zatrudnieniu?

Jak bym na wykopie kręcił faktycznie aferę, że pracodawca nie daje mi w klapeczkach chodzić w pacy to też by mnie wykopki zjechały
  • Odpowiedz