Wpis z mikrobloga

@koniozwalacz: Mnie to o tyle bawi, że każdego z reprezentantów polski, rozwaliłaby bez żadnego trudu, na zawodach każda z 14-latek które brały udział w rywalizacji kobiet, nie mówiąc już o facetach. Ale oczywiście wykopek lepsze triki widzi na skateparku pod domem xD
  • Odpowiedz
  • 0
Ale oczywiście wykopek lepsze triki widzi na skateparku pod domem


@diarrhoea: poprosiłem żeby to nagrał i zaoferowałem że jeśli faktycznie jego dzieci układają babki z piasku w piaskownicy a na skateparku obok lecą lepsze triki niż na olimpiadzie to wysyłam mu stówę. co chłop zrobił? wysłał mi filmik sprzed 15 lat z jakimś pro skaterem z Francji robiącym bigflip to fs bs, po czym dodał:
koniozwalacz - >Ale oczywiście wykopek lepsze triki widzi na skateparku pod domem

@d...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-07-30_121309_wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
@koniozwalacz: Cóż, klasyczny wykop. Chłop napisał jakieś populistyczne g---o, nie znając się kompletnie na tym co pisze, do błędu się nie przyzna, chociaż nie wiem co, wiedząc doskonale, że nie ma racji.
  • Odpowiedz
@diarrhoea: Wykopek lepsze triki robi na deskorolce, choć nigdy nawet na niej nie stał ;)
A po stanięciu na niej zaliczyłby glebę i to nawet bez żadnego odepchnięcia ani solidnego rozkręcenia trucków XD
  • Odpowiedz