Wpis z mikrobloga

@kecajek: No tak było, nie zmyślam. Na pewno godzinę gadali o sraniu do wody, a nie problemie imigracji jako takim. Wy już naprawdę się odklejacie w szukaniu tematów do zaczepki.
  • Odpowiedz
  • 15
Godzina gadania na antenie, bo murzyn się wysrał do jeziora.


@kecajek: To teraz powinna być kontrola kiedy ten ,,gość" zjechał do Polski, jesli z kupionym paszportem od PIS to grzać temat do osrania XD
  • Odpowiedz
@kecajek: Do śniadania temat idealny
( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą czy to ważne, że jakiś murzyn sie zdefekował do naszego, polskiego jeziora? XD tu bardziej istotne jest skąd sie u nas wziął, a nie gdzie sie wysrał. Kupa sie w tej wodzie rozłoży, jak kupy ryb XDD
  • Odpowiedz
  • 20
@kecajek: Parę dni temu gdy jechalem rowerem w Krakowie to żul srał przy drodze dla rowerów, nawet nie ze gdzieś w krzakach czy coś, tylko na otwartym trawniku wystawiając dupe w stronę drogi dla rowerów.

Ale ze to był polski, biały żul, to nie ma tematu xD
  • Odpowiedz
a powiedzieli chociaż prawdę czyli kto i ile przyjął imigrantów? Powiedzieli prawda?


tych z pozwoleniem na pracę i czasowym zezwoleniem na pobyt, czy tych, co są "biednymi ludźmi, którzy tylko szukają swojego miejsca na świecie" i którym nosiliście pickę na granicę? Bo wiesz, że to jest różnica, prawda? Prawda?

@Ka4az:
  • Odpowiedz
  • 1
Bagatelizujmy wybryki nachodźców bo jest ich jeszcze mało. Tak, to ma sens


@ukradlem_ksiezyc: Ja ostatnio widziałem polaka jak ubogaca kulturowo Morskie Oko i nikt reportarzu nie zrobił. Bagatelizujmy wybryki turystów bo jest ich jeszcze mało. Tak, to ma sens.
  • Odpowiedz
Ja ostatnio widziałem polaka jak ubogaca kulturowo Morskie Oko


próbujesz kogoś przekonać, że widok osoby walącej klocka do jeziora to dzień powszedni? Może ci się nie udać.
@H_266:
  • Odpowiedz
  • 1
Nie jestem za sraniem do jeziora, czy do paczkomatu, ale robienie z tego tematu dnia to chyba przesada


@kecajek: na tv republika? to chyba jeden z ambitniejszych tematow dla nich
  • Odpowiedz