Wpis z mikrobloga

Michael C. Hall, który wciela się w Dextera Morgana skonfrontował się z pytaniem o to, jak to się stało, że jego bohater


Michael C Hall powiedział:


No i ma to sens.W takich temperaturach faktycznie ciężko się wykrwawić. Ostatnio czytałem o przypadku Beaty Pasik - tam jedna babeczka została strzelona kilka razy i przeżyła tylko dlatego, że leżała na zimnej posadzce w zimnym pomieszczeniu.

#dexter
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kizalfon chłop jeżeli ucieknie będzie teraz poszukiwany przez pół kraju za zabójstwo tego gliniarza Logana jeszcze pewnie mu dowalą za zbrodnie w Miami. Więc ciężko mi sobie wyobrazić pomysł na serial oprócz oczywiście tego że będzie musiał teraz ukrywać się jak szczur pokroju Saula goodmena z better call Saul ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@kizalfon zabił, ta policjantka sprawdzała jego tętno i po reakcji było widać że nie żyje później synalek po zastrzeleniu starego powiedział do tej policjantki że zrobił to bo zabił Logana a ta nie zaprzeczyła więc chyba oczywiste że zginął przez złamanie karku.
  • Odpowiedz
@kizalfon: zabił ale to była konieczność, czyżby jednak chcieli zrobić sezon że go złapią i czeka na proces? Wątpię, jak już to bedzie uciekal i myślę że ucieknie, jak przeżył dwa zakończenia serialu xD
  • Odpowiedz