Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Żyjąc samotnie w wieku 35+ zobaczycie kto jest prawdziwy #przegryw
Jest lato i gdy tylko mogę wychodzę z domu niemal codziennie, imprezy, jezioro, rzeka, koncerty, gdzie się da i w miarę tanio ;) Można zobaczyć wiele młodych, bawiących się osób, tylko jest jeden drobny szczegół. Tych osób po 30 - czy to samotnych czy to w parach czy grupach jest jak na lekarstwo. Ludzie tracą chęć życia, ich codzienność to siedzenie w domu przed telewizorem i słuchanie narzekającej kobiety, płaczących dzieci i płacenie rachunków na rzeczy których sami nigdy by nie wydawali.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja osobiście właśnie siedzę w domu bo jest tydzień eventow dla turystów i nie mam ochoty z nimi przebywać w mojej okolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będę tu sobie chodził po ładnych miejscach po tym jak wszyscy przyjezdni sobie pojadą do domów i wakacje się skończą, a teraz różowa mi prowadzi Zew Crhulhu i chillujemy sobie w ogrodzie z dala
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Może zamiast jezior, rzek I koncertów to ludzie 30+ biorą pieniądze które już zarabiają w pracy i wykorzystują żeby chillować w fajnych hotelach ze spa i dobrych restauracjach itd. - przynajmniej mi się na pewno tak zmieniło spędzanie wolnego czasu, szczególnie jak masz kobietę i oboje pracujecie: to wydatki na pół idą.

Ja właśnie wracam z tygodnia w hotelu z personalnym lokajem także przepraszam, że nie zdążyłem nad
  • Odpowiedz