Wpis z mikrobloga

#lego wystawiam od jakiegoś czasu na olx koparkę 42055 i zero zainteresowania. O co chodzi, czyżby to tak niepopularny i mało atrakcyjny model? Cena jest raczej normalna...
  • 10
  • Odpowiedz
@Trumby: drogi wycofany zestaw więc raczej dla kolekcjonerów którzy znają bricklink gdzie jest pewnie taniej. no i nie wiem czy rynek na wycofane zestawy jest aż tak duży żeby wszystko co wystawione miało schodzić... + jeśli cena jest "normalna" tzn. że są też ludzie którzy wystawili taniej, więc czemu ktoś by miał akurat od Ciebie kupić?
  • Odpowiedz
  • 1
@PanNiepoprawny: faktycznie, zapomniałem wyłączyć filtra wyszukiwania. Stracił na wartości ten zestaw, jak widzę. Zaraz zmienię ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jestem raczej z tych, co chcą sprzedać a nie sprzedawać.
  • Odpowiedz
@Trumby: ten zestaw nigdy nie cieszył popularnością bo jest tylko dużo i nic więcej. Mała różnorodność elementów, kiepskie odwzorowanie. Jedyny flagowiec, którego nie mam i nie chce w sumie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PanNiepoprawny mnie najbardziej bawi, że po obniżeniu cen katalogowych przez Lego, na OLX leży od groma zestawów (taki Titanic np.) które są parę stówek droższe niż cena katalogowa ze strony lego XD XD
  • Odpowiedz