Wpis z mikrobloga

#famemma #primemma Też macie wrażenie, że kaczor się skończył zanim tak naprawdę się zaczął? Pomijając to, że nie zawalczył na famemma to i tak w kwestii dymów nic tam nie pokazał. Na wczorajszej konferencji również nic ciekawego nam nie zaprezentował. Czyżby to był tylko jednorazowy zadymiarski wyskok na poprzednim prime?
LukasUK - #famemma #primemma Też macie wrażenie, że kaczor się  skończył zanim tak na...

źródło: kaczorbrs-1

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@LukasUK: kaczor nigdy nie był żadnym zadymiarzem, to że na jednej konferencji pokazał się z dobrej strony to była zasługa Jasia Kapeli który pomimo przećpanego łba ma IQ trochę powyżej przeciętnej i umie podkręcać takich przygłupów
  • Odpowiedz
@Fabriczo: Prawda. To jest taki sam przypadek jak gwałtowny wzrost popularności Ćparka Tańculi i Szczura. Oni myśleli, że są popularni i lubiani a tak naprawdę świecili światłem odbitym od Pana Jacka.
  • Odpowiedz
@Fabriczo: to samo mówię. Dla mnie Jasio to trochę inna wersja natana. Trochę gorsza która mówi nie wyraźnie ale jednak potrafi wyprowadzić z równowagi konkretnych zawodnikow
  • Odpowiedz
@Panczo23: to prawda. Takim samym zawodnikiem jest dla mnie Robalini, jak dostanie odpowiedniego przeciwnika to umie go w śmieszny sposób nakręcać tak jak robił to z upośledzonym Bagietką
  • Odpowiedz
@LukasUK: panel był źle obsadzony i to błąd federacji, a nie tego że Kaczor nie zadymił. On potrzebuje czasu antenowego i dobrego przeciwnika. Dostał panel z krzykaczami i jeszcze go Kasjo pytał o jakąś czapkę policjanta.
  • Odpowiedz
panel był źle obsadzony i to błąd federacji, a nie tego że Kaczor nie zadymił. On potrzebuje czasu antenowego


@Tacho_: już się tam zresztą dobierał do magicala ale go kasia uspokoiła bo pamiętajcie kupować ppv. polubiłem go za to, że można mu łatwo #!$%@?ć korki i przypuszczam, że gdyby mu magical powiedział, że #!$%@?ł matkę bo była alkusem a natan dorzucił "była bo jej #!$%@? dawałeś co chwilę alko" to
  • Odpowiedz