Wpis z mikrobloga

#tvp #bekazlewactwa nadal mnie śmieszy fakt, że Babiage został zawieszony/zwolniony, a kurdej szatan, która nie tylko obraziła mundur, ale i zastosowała pomówienia o mordowaniu uchodźców tam pracuje i ma się dobrze. Jak to jest?
  • 31
  • Odpowiedz
@lewoprawo jął budują bank czy inna ważna instytucje, to często jest wymagane od roboli zaświadczenia o niekaralności. Jak kurdej szatan jako osoba publiczna wypowiada się na jakiś temat, to nie koniecznie trzeba brać tego na poważnie. Jak Kaczyński jebnie jakąś głupotę w prywatnym czasie i zostanie nagrany, to jest afera.
Masz 3 różne przykłady z różnej hierarchii społecznej, teraz mi jeszcze powiedz, że sam nie traktujesz według jakiegoś klucza.
TVP to
  • Odpowiedz
  • 0
@lewoprawo: ale to nie jest pogląd, tylko fakt. Sam Lenon powiedział, że to manifest komunistyczny. I tak Babiarz się trzymał, bo ja bym już komentował transów i grube baby na jego miejscu.
  • Odpowiedz
  • 0
@ZuluScout: Ogólnie #!$%@?ąc od akcji, serio taki cancel culture, że jak blondyna jakiś głupi wpis wrzuciła to ją do piekła od razu? By tak wykopków za wpisy rozliczac to by przeciez polowa z zarzutami skończyła. Tak tylko pisze bo ja bym o babie zapomniał gdyby nie moi kochani aferzyści :*
  • Odpowiedz