Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #ucieczkadoraju
Niby Aico rozpowiedział, że dziecko nie jest Damiana.... na testy DNA się nie zgadza.
A finalnie najprawdopodobniej Damian uznał córkę skoro nosi jego nazwisko. Chyba, że ro Aico wymyśl.
Ogólnie bardzo ciężko się oglądało Damiana mode na sukces. Na własne życzenie się pogrążył a potem było tylko gorzej. Psychika zryta i do końca życia będzie się zadręczać czy dziecko jest jego czy też nie.
Damian ponosi konselwecke swoich czynów. Spoeniezyl viralowy biorąc dziewczynę ze slumsów. Ja życie w zachodnich realiach przerosło, przestała go darzyć uczuciem i bez konsekwecji chciała się wymiksować. Był czas kiedy mógł to zrobić też, a ciąża i plotki o tym, że dziecko nie jest jego zniszczyło Damiana. On nie rozumie też mentalności Filipinek. Dla niej Damian był nasieniem. Filipinki nie patrzą w kategoriach, ciąża- partner - związek rodziną.
Związek się sypnie ona wychowa dziecko sama albo je podrzuci rodzicom w najgorszym wypadku pozostawi same sobie.
Towarzysz_Sobaka - #raportzpanstwasrodka  #ucieczkadoraju
Niby Aico rozpowiedział, że...

źródło: 1000005442

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Towarzysz_Sobaka Damian z syndromem bohatera, który obecnie doświadczył błędu w Matrixie. Nie wiem czy on ma jakiś znajomych, bo inaczej dostałby przyjacielskiego liścia na ogarnięcie się. Dorosły i dojrzale wyglądający chłop upokarza się przed kamerą, bo filipińska młódka go wyrolowała. Gość przez tyle lat mieszkał w tamtych rejonach, a żył iluzją wiernej i niematerialistycznej żony.
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: kiedyś myślałem, że Damian ma jakieś pojęcie o Filipinach. Do czasu gdy nie poznał swojej plemiennej żony.
Co by nie zrobił dał się klasycznie nabić w butelkę przez typowego golddigera.
Za tym nie stoi żaden master mind.... On naprawdę się zaślepił miłością....
W żadnym wypadku nie współczuję karma wróciła do Damiana ale pastwisk też się nie chce.... bo też miałem styczność w przeszłości z podobnymi schematami w wersji soft
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: on w Polsce miałby szanse na normalną rodzinę, ale zachciało mu się egzotyki i młodych lasek. Złych dokonał wyborów pozostając na Filipinach. Będąc tak naiwnym już lepiej zostać w Polsce, przynajmniej uczucie będzie szczere. Teraz już trochę za późno, facet przed 50-tką… na rodzine już nie ma szans. Chociaż na związek… jeszcze jest czas.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: "i do końca życia będzie się zadręczać czy dziecko jest jego czy też nie".

Chyba żartujesz? Już dwójkę (co najmniej) dzieci zostawił bez zadreczania się. On się tylko martwi o siebie a dziecko ma w dupie.
  • Odpowiedz