Wpis z mikrobloga

#perfumy Mirki, za 2 tyg. mam wesele, idę jako gość, garniak to nie jest mój strój codzienny, więc wariaty , co na klatę ? wytypowałem z mojego zbioru:
-Chanel Allure homme sport cologne
-Dior homme cologne
-Dior eau sauvage Cologe
-Franck olivier eau de passion
-Versace Pour homme
nada się coś z tego czy trzeba zamawiać odlewki?( ͡º ͜ʖ͡º) jeśli tak to jakie ? widac chyba ,że lubię cytrusy, będzie ciepło to nie myślę o niczym ciężkim a dziadów nie lubię :) jest jeszcze Boisik boży , ale on będzie chyba za ciężki na 30stopni w cieniu. A i Pietrucha , nie proponuj Avika bo go nie lubię :)
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arno1d przydałaby się dużą trwałość, chyba że będziesz dopsikiwał, takiego Diora Homme Cologne to co 15 min.
Xerjoff torino 21, Nio, gentle Fluidity Silver, lv imagination ( chociaż ja tego osobiście nie lubię), lorenzo pazzaglia narcotix citrus ( ale to w klimacie aventusa), nishane hacivat.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Tabak89 przejrzałem na fragrze i chyba xerjoff nio moglby podejść , hacivat i narcotix przypominają avika a o imagination nie mam zdania
  • Odpowiedz
@Arno1d: Nie słuchaj kolegów @Tabak89 @Eustachiusz, bo po 2h i tak wszyscy na sali będą #!$%@?ć jak dziki a wszystkie perfumy zleją się w jedną, nieokreśloną woń. Jeżeli chcesz się wyróżnić z tłumu to masz dwa wyjścia, dowolne perfumy ale zamiast aplikacji to kąpiel w nich lub kwas masłowy i tu wystarczy kilka psiknięć ;) W obu przypadkach się wyróżnisz, jeżeli nie masz ochoty na takie zabiegi
  • Odpowiedz
@Arno1d: z tymi perfumami na wesele to można gadać w nieskończoność, sam zastanawialem się ostatnio jakich użyć, ale koniec końców małe to ma znaczenie i na każdy wybór można spojrzeć dwojako. Możesz użyć czegos delikatniejszego, świeższego aby przypadkiem nie było wtopy, a możesz użyć czegoś mocnego aby więcej osób zauważyło. Koniec końców - małe to ma znaczenie. Tam każdy będzie miał na sobie perfumy
  • Odpowiedz
cytrusik będzie fajnie projektował


@Arno1d: Pomyślał i wykonał, tak jak 50 innych gości wesela XD To dopiero będzie woń, jedna wielka kostka do kibla () W takim tłumie naprawdę nie ma sensu cokolwiek kombinować.
  • Odpowiedz
@Arno1d
Xerjoff Fiero- jak lubisz cytrusy, to masz bardzo rzetelne parametry.
Profumum Roma Acqua di Sale- dla mnie najlepszy morski zapach, pachnie naturalnie, trwałość dwudniowa.
MFK l'Homme À la rose- bardzo świeży, letni zapach, jeśli nie lubisz róży, to polubisz.
BeauFort Iron Duke- pokażesz, kto jest samcem alfa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto:

Nie słuchaj kolegów @Tabak89 @Eustachiusz, bo po 2h i tak wszyscy na sali będą #!$%@?ć jak dziki a wszystkie perfumy zleją się w jedną, nieokreśloną woń


chyba, że użyjesz Boisa/Sauvage Elixir/Megamare/Hacivata to wtedy będzie Cię czuć jeszcze po rozchodniaczku. Mówię z doświadczenia :D
  • Odpowiedz