Wpis z mikrobloga

#kononowicz
barnej strimuje na przejażdżce po stolicy, wyjaśnia niepokorne nicki, po jakimś bociantv jedzie jak po masełku. Wszyscy co mu dokuczają to zasiłkowcy , z Holandii, z Niemiec i z Polski. Podobieństwa między zasiłkowcami a samym sobą , żebrającym na farmazonstrimach nie dostrzega.A za wspominki jak przez riki sose kanał kasował banuje, podobnie jak za jakikolwiek wpisy o bracie. To przez społeczność piszącą, że sum ponoć w szpitalu albo nawet że łun nieboscyk.
Najdumniejszy chłopecek jest z ilości subskrypcji i z tego, że szybko dodano mu monetyzację. Tylko dwa dni czekał !!! Pytanie o dalszą taktykę podboju instagrama - bez odpowiedzi. #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@piSSowiec39: jakiś bociantv oberwał najwięcej za publikowanie filmików barnejowych oraz za jakiś expose w którym wygrażał chłopeckowi. Jakiś psychodeliczny aniołek , kiedyś funfel wielki barneja na strimach- też ukarany naganą. A na koniec wszelkie plagi bliżyńskie zrzucono na tą osobę co jakieś papiery firm barnejowych zdobyła i przykonfidenciła. Ten delikwent będzie osobiście wyjaśniony przez barneja, bez pomocników. Będzie przepraszał przed kamerą, listy,plakaciki będzie miał, wizyty domowe. Loda robić nie będzie
  • Odpowiedz
  • 0
@Peleryna: Panie, ja kursu komputerowego nie mam, linków nie umiem wklejać. Lajt był na kanale "bez przerwy ", skończył się 20 minut temu. Pewnie ukrył już go dziadzia, ale sprawdź Pan dla pewności.
  • Odpowiedz
  • 2
@piSSowiec39: odkąd Krzysiowi menele nóżki odebrali to już wiadomo, że nawet na trójkę nie zajrzy. Zostało mu tylko gadanie, ewentualnie telefon do dzielnicowej. Barneja początkowo traktowałem poważnie, bo przecież git .Wysportowany, mobilny, obeznany w internetach , roztaczający wokół siebie aurę " kogo to nie zna". A jak na razie to też farmazoniarz i mitoman. Taka grafika pasuje do tego wszystkiego - do treści barnejowych i do mnie,że to czasem oglądam.
bellacavem - @piSSowiec39: odkąd Krzysiowi menele nóżki odebrali to już wiadomo, że n...

źródło: 1000004142

Pobierz
  • Odpowiedz