Wpis z mikrobloga

#steam #gry
Poziom mojego wkur#@##nia przekracza wszystko. Ogrywam Max Payne 3 od dwóch dni na starym koncie przy dwójce dzieci i żonie. Nagle gdy mam czas faktycznie na zakończenie fabuły, od X czasu, steam prosi mnie o klucz który legalnie kupiłem. Kur#w to jakiś oierdoll@ny zart i pośmiewisko, użytkownika tej spier#olonej platformy. Aż zacząłem tęsknić za płytami CD. Ciekawe jak te cwele rozwiną sytuację. Co tam im napisać? Najbardziej plusowany leci!
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StritFajter: no tak nie do końca misiek, jeśli kupujesz poza steamem, to jest szansa że klucz który kupiłeś pochodzi z nielegalnego źródła - jakiś knur zajumalł komuś karte, kupił z jej pomocą klucze, a następnie wyprał pieniądze sprzedając lewy klucz, po jakimś czasie oryginalny właściciel zgłosił zajumana kartę, poleciał chargeback, źródło (producent) anulował kod i poinformował steam, a ty dostałeś w dupę.

Więc skaknie do steam, że zakupiony kod z
  • Odpowiedz
  • 0
Spoko. Mój pół mózg ogarnął że te logowanie się nie nie było na te konto właściwe ale pod podobnym nicknamie... Moja przestroga, nie pijcie...
  • Odpowiedz
  • 21
@StritFajter kupił poza steamem na enebie, gdzie steam nie odpowiada za takie "legalne" zakupy, w niekulturalny sposób pisze do supportu a na końcu się okazuje, że sam #!$%@?ł sprawę.

Klient miesiąca, jakbym był valve to bym ci bana co najwyżej dał ( ͡º ͜ʖ͡º). W czasach CD to bys pewnie porysał płytę i się w kiosku pruł do pani, że ci gówno sprzedała.
  • Odpowiedz