Wpis z mikrobloga

To jest jakaś porazka ostatnio z tymi zwierzetami. Sam nie przepadam, ale też nie przeszkadza mi zbytnio jak dziewczyna ma psa/kota, cokolwiek. Natomiast co sie teraz dzieje to jakiś potop profili nawet wydaje sie fajnych lasek ale przewijasz zdjecia a tam widzisz że ona caluje psa. Albo notoryczne opisy w stylu jak nie lubisz zwierzat to.../moj kot musi Cie polubic bo...

Kiedys przez moment sie spotykalem z taka Pania i mnie namawiala zeby jej pies z ktorym przed chwila bylismy na spacerze w jesienny wieczor mógł z nami w łóżku spac, no ludzie kochani.

Dlaczego laski mysla że nas obchodzi ich pies tak bardzo ze wszystko sie musi w okol niego krecic? Screen zrodla wlasne.
#tinder #zwiazki
pewnietakalbopewnienie - To jest jakaś porazka ostatnio z tymi zwierzetami. Sam nie p...

źródło: temp_file6501984989519440909

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@pewnie_tak_albo_pewnie_nie: a ja mam odwrotnie - nie mógłbym iść z laską co ma psa lub kota - żeby gdzieś wyjść to musi wszystko planować, zostawiać psa gdzieś u znajomych lub w hotelu dla zwierząt przy jakiejś wycieczce. To dodatkowy bagaż. Jakby sama kobieta nie była wystarczającym problemem. Co innego jak byśmy byli razem i zdecydowali sie na psa
  • Odpowiedz