Wpis z mikrobloga

#paryz2024 Babiarz całe życie oddał komentarzowi, ostatnio oglądałem z nim 1,5h godzinne predykcje przed igrzyskami, opowiadał też o historii igrzysk, prawdziwy pasjonat, od 1992 pracował przy każdych igrzyskach, jak mówił o sporcie to aż mu parówa w calvinach stała tak to kocha. A został zniszczony przez krytykę chłopów z brodą i na szpilkach, którym jaja z gaci wystawały na uroczystym otwarciu igrzysk olimpijskich. Musiało mu serce pękać jak patrzył na tą paradę równości w dziedzinie którą kocha, której poświęcił życie, nie wytrzymał i powiedział co o tym myśli. PRAY FOR BABIAGE
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bluzgajacy: Trochę sobie dopowiadasz teraz. Ani słowem nie wspomniał widząc te cyrkowe sztuczki, baby z brodą itp.
Jedyne co, to mu się piosenka brytyjskiego hipisa napisana po dużej dawce śmiesznego ziela nie spodobała.

Ps. Babiarz to jeden z tych śmieszków, co to umieją sobie załatwić kościelne stwierdzenie nieważności małżeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: Dla mnie Igrzyska Olimpijskie transmitowane w Polsce = głos Babiarza

Każdy bieg, każdy wyścig pływacki, pisanie historii przez Phelpsa i Bolta były okraszone komentarzem Babiarza i teraz dla mnie nie ma sensu już oglądanie lekkoatletyki czy pływania, a zamierzałem. Bez Przemka to już nie będzie to samo. On się urodził i został stworzony do komentowania lekkoatletyki i pływania.
  • Odpowiedz