Wpis z mikrobloga

„Żaden polski obywatel, który finansuje działanie telewizji publicznej, nie ma żadnego obowiązku wsłuchiwać się w propagandę. Czyjąkolwiek. Każdy polski obywatel, który finansuje media publiczne, ma prawo żądać od nich rzetelnej, profesjonalnej i uczciwej informacji. Dlatego proponuję państwu uczciwą umowę. Od jutra "Wiadomości" będą państwu prezentować fotografię świata i dnia. Fotografię, a nie obraz, bo to nie jest to samo. Obraz w tych studiach malowano przez osiem lat, wyłącznie starannie dobranymi barwami”

#paryz2024 #babiarz #bekazlewactwa #muremzababiarzem #afera
neverwalkalone - „Żaden polski obywatel, który finansuje działanie telewizji publiczn...

źródło: IMG_0590

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Diamond-kun: Bo lgbt to ideologia, która na otwarciu została wmieszana w sport, a pisoenka jest, zgodnie ze słowami samego autora, manifestem komunistycznym. Mam nadzieję, że już załapałeś.
  • Odpowiedz
@El_Trufel jedyna realna ideologia, to było chwalenie się rewolucją francuską. Chuop w sukience to nie jest odrazu ideologia. Nikt nie pisał "kochać wszystkich gejów, i zrobić dużo transōw", ot pokazali awangardowe i krzykliwe stroje na różnych aktorach.
  • Odpowiedz
@El_Trufel nie wiem czy dobrze pamietam, ale chyba żadnej tęczowej flagi nie było w oficjalnym przedstawieniu. Gdyby im rzeczywiście zależało jakkolwiek na ideologizacji, to by walali te flagi wszędzie.
  • Odpowiedz
@Diamond-kun: naiwność czy głupota bo już nie wiem jak nazwać robienie takich fikołków? Wiesz że przekaz nie musi mieć na czole napisane o czym jest, a i tak nie trzeba być Einsteinem żeby się domyślić o co tutaj chodziło?
  • Odpowiedz