Wpis z mikrobloga

@Proceder: W aliorsync nie można wziąć kredytu, tylko pożyczkę. Pytam się dlatego że matka mi pierdzieli że to zły pomysł bo nie będę co miesiąc zarabiał i na pewno będą naliczać jakieś koszty, jak nie od razu to za rok dwa. Dlatego wole się spytać wszystko wiedzących mirków żeby się upewnić :)
@perfidnyplan: No to pożyczkę.

Jest też zresztą wiele innych usług bankowych, na których bank może zarobić.

Też ostatnio założyłem konto w Alior, ponieważ potrzebowałem drugiego. I nie przejmuj się- jakby mieli zmieniać zasady w trakcie gry, to muszą podpisać z tobą nową umowę. Mogą to zrobić tak, że jest aktualizacja oferty, i wtedy jeśli nie wyrazisz sprzeciwu, to umowa automatycznie się przedłuży. Chyba jakoś w ten sposób.

Reasumując- musisz w ten
@pret0rian8: Właśnie się teraz nad tym zastanawiałem. Jeśli może to robić, to po co mu w takim razie lokaty czy konta oszczędnościowe, skoro i tak może obracać pieniędzmi klientów ?

Trochę się nie znam i nie wiem nawet gdzie o tym poczytać...
@perfidnyplan: LMGTFY? lel... A teraz zerknij na fragment regulaminu Synca:

Pożyczka/Kredyt – środki pieniężne będące przedmiotem Umowy zawartej z Pożyczkobiorcą/Kredytobiorcą (...)


I dalej wszędzie gdzie pojawia się słowo kredyt jest ukośnik i pożyczka :)

http://static.sync.pl/attachment/regulamin_uslug_alior_sync_nowy.pdf

Te pojęcia w bankowości są zamienne, a wymyślanie różnic jest na siłę. Humanom się nudziło. Ktoś pisze, że kredyt zawsze odpłatny, a pożyczka może być nieodpłatna. W takim razie karta kredytowa, która odpowiednio używana może być