Wpis z mikrobloga

Uwielbiamy narzekać na Polskę, wiadomo jaki to syf i bantustan, szczególnie jeśli chodzi o wszelkie urzędy. Ale dla odmiany - wiecie co m.in. kocham w naszym pięknym Kraju? To, że jadę sobie zapyziałą Polską Powiatową, zachciewa mi się pić, znajduję sklep, zostawiam pod nim rower i idę na zakupy. Czilera, utopia. Sram na jakieś zapięcia. Oczywiście, że istnieje ryzyko kradzieży, żeby zaraz się jakiś oczytany i światowy nie odpalił, że przecież w Polsce to kradną. Owszem, ale ryzyko jest tak małe, pewnie mniejsze niż ryzyko, że rozjedzie mnie ciężarówka, więc bez troski je podejmuję. Jak jechałem szlak Orlich Gniazd to pod Dino w jakiejś wsi spotkałem pana Mietka, co pytał o 50gr do piwa. Ja mówię - daj co masz, to ci dołożę i kupię. On mówi - Halne. Wszedłem, kupiłem. Myślicie, że rower zapiąłem? Haha, głuptaski. Tu jest zacofana Polska.
TavarishPiesov - Uwielbiamy narzekać na Polskę, wiadomo jaki to syf i bantustan, szcz...

źródło: temp_file290770914206605119

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@TavarishPiesov: Zobaczcie Państwo chłop podnieca się że zostawił rower na chwile i pisze post z narracją jaki to nie wspaniały kraj bo nie kradną jak w innych krajach. Po czym się zesrał na pół strony bo inny chłop napisał, że na zgniłym zachodzie wcale nie kradną tak jak on sobie wymyślił.
  • Odpowiedz
Zobaczcie Państwo. Nic nie napisałem o innych krajach, tylko napisałem jedną rzecz, która podoba mi się w moim. Otóż proszę Państwa [...]


@TavarishPiesov: A dajcie spokój towarzyszu, zawsze znajdą się wykopki które MUSZĄ się #!$%@?ć. Mam taką roboczą teorię, że to ludzie co życie mają smutne jak #!$%@?, pełne frustracji, szare (bo bez koloru!) życie. BTW przepiękny bebech, zazdro
  • Odpowiedz
@Ryszard_Harkonnen: cywilizacja zachodu która wpycha swoje zboczone ideologie przez każdą możliwą dziurę. Widać co ten nowoczesny Paryż na otwarciu IO pokazal. To ja dziękuję za taką cywilizację zachodu i wolę się we własnym smrodzie kisić.
  • Odpowiedz