Wpis z mikrobloga

Zamierzam się przeprowadzić z #warszawa do #lodz. Gdzie polecacie zamieszkać, żeby było w miarę blisko do centrum (20 minut komunikacją jest ok), był spokój i nie za drogo. W Warszawie mieszkam na Ursynowie i taki klimat mi odpowiada.

Czy ogólnie dobrze wam się mieszka? Myślę jeszcze nad przeprowadzka do #poznan albo #katowice, ale Łódź do mnie najbardziej przemawia.
  • 14
  • Odpowiedz
  • 5
@Kam_sekwaw Retkinia północ , 20min tramwajem do stajni (czyli centrum Łodzi) spokój jak najbardziej, bardzo dużo zieleni w około osiedla, markety do wyboru. Na retkini północ spokój, od dzieciństwa tu mieszkam nigdy nikt mnie nie zaczepił. Budują się nowe bloki jak chcesz do nowego. Pytaj.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kam_sekwaw a tak z ciekawości po co chcesz mieć blisko do "centrum"? Centrum gdzie pełno ludzi jeden na drugim, wszystko drogie i ogólny chaos a w sumie nic tam nie ma
  • Odpowiedz
@d601: No nie wiem: restauracje, puby, kina, teatry, muzea itd. jak kogoś nie interesuje co oferują centrum dużych miast to przecież równie dobrze może zamieszkać w Koluszkach w zasadzie
  • Odpowiedz