Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Znacie jakieś sensowne sposoby, żeby nie myśleć o nieruchomościach i okazji która przeszła? Codziennie sprawdzam tag, Otodom żeby pośmiać się z ofert a i tak nie mam nic własnego. Zmiany dopiero zaobserwujemy w dłuższej perspektywie więc szkoda mi czasu który poświęcam codziennie na ten temat. #nieruchomosci #gielda



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim:
Najlepszy czas na kupienie nieruchomości był 20 lat temu, a drugi najlepszy jest dzisiaj.

Nie słuchaj oszołomów co wieszczą spadki, bo to ma sens jak ktoś chce inwestować w nieruchomosci. Jeśli chodzi o nieruchomość dla siebie to wykluczając wojny, i tym podobne to najlepiej kupić teraz
  • Odpowiedz
Znacie jakieś sensowne sposoby, żeby nie myśleć o nieruchomościach i okazji która przeszła?


@mirko_anonim: Ruchaj kobite po kątach u rodziców. Zawsze to 3 minuty mniej myślenia o swoim.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Okazje są cały czas tylko nie dla leminga. W Świnoujściu kilka miesięcy temu były mieszkania 4 pokojowe po 430 + remont 80 i czeszesz 1500 za pokój. 6k minus opłaty i 5 zostaje. Tylko teraz już się połapali że herr tusk nie uwali rozbudowy portu i ceny +150k za mieszkanie.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Mickpl to Ty??

Nie no rozumiem, też byłem kiedyś zmieszany kiedy jako 20 latek, miałem bogatszych znajomych po 30, którzy inwestowali w kurniki. Okazało się, że dobrym wyborem będzie inwestowanie w akcje, bo jest niższy próg wejścia, oraz też fundusze reit płacące dywidende
  • Odpowiedz