Wpis z mikrobloga

  • 2
@Ranger nie kupuj tego, ani też chodzika, chyba, ze chcesz dziecko przyspieszać. Natura sama robi swoje. Spedzaj czas. Baw sie z dzieckiem.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 6
@robertx: żeby dziecko odłożyć na chwilę jak krecik mnie ciśnie, zamiast zabierania go na traumatyczne przeżycia dźwiękowo-węchowe
  • Odpowiedz
@Ranger: Nie możesz do łóżeczka na przykład? Albo na ziemi na jakąś matę itp? Bujaki nie są specjalnie polecane dla takich szkrabów
  • Odpowiedz
  • 1
@Ranger:
Nie pomne nazwy, bo dostaliśmy taki na płozach.
Rewelacyjna sprawa, mała go uwielbiała.
Dzieciak go napędzał nogami, cały czas w ruchu i ma frajdę.
  • Odpowiedz
@Ranger babybjorn- drogi ale rewelacyjnie się s


@mr_abcd: Też miałem, polecam. Aczkolwiek nie jest to aż taki fajny wydatek. Pobuja się na tym kilkadziesiąt godzin. Za tą samą kwotę kupisz za rok duplo, a dziecko spędzi przy klockach tysiące godzin. :)
  • Odpowiedz
  • 2
@Ranger: u nas sprawdziło się coś takiego - ricokids
Ma grubsze rurki, da się zablokować w pozycji leżącej, regulacja oparcia. Ma zdejmowaną tapicerkę, więc łatwo było to ogarnąć do prania
moll - @Ranger: u nas sprawdziło się coś takiego - ricokids
Ma grubsze rurki, da się ...

źródło: 1000012690

Pobierz
  • Odpowiedz
@saviola7: dlatego zaznaczyłem, że jest drogi. Zgadzam się z Tobą ale gdy moja żona chciała w ciagu dnia cokolwiek zrobić- przygotwać jedzenie, wyjść do łazienki spisywał się fantastycznie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ranger 4moms był bardzo dobrym zakupem. Kupiliśmy używany, później odsprzedałem za dobrą cenę. Sam buja, możesz podłączyć telefon i puszczać dziecku coś ze Spotify
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
ricokids


@moll: a ten uchwyt do zabawek faktycznie się sprawdza i ciekawi dziecko, czy to tylko bajer bez większego sensu?
  • Odpowiedz
@Ranger a tak szczerze to jedno dziecko od razu sie budziło jak je odkladalem i nie było bujane. Testowalem dwa elektrycznie bujane: taki na zasadzie huśtawki i taki lewo-prawo na wahadełku w okolicy stóp. Ta huśtawka sprawdzała się lepiej.
Wózek i tak wychodził najlepiej licząc jak długo może w nim spać na raz.
  • Odpowiedz
nie kupuj tego


@0rdynus: bujak ma sens bo dziecko nie musi się w nim bujać ale wkładasz na pół leżące i widzi mamę jak np coś tam robi i się cieszy
  • Odpowiedz