Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Do wuja, czym spuchlak nagrywa te swoje gnioty? wszystko wyglada jak wyrzygane, a przy gorszym oswietleniu to juz wogole Zreszta oni wszsycy powinni kupic jakies inne kamery, to stare dji pocket od czeczena tez juz jest kiepskie tym bardziej ze on jeszcze robi jakies zdupy zblizenia. Wcale sie nie dziwie, ze ludzie nie chca tego ogladac bo jakosc odrzuca.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Knoblauch: Wizja jak wizja. Ale tam dźwięk woła o pomstę do nieba. Jak masz cicho to go nie słychać bo zagłusza go szum deszczu albo pierdzenie skutera. A jak dasz głośniej to dalej go nie słyszysz bo pierdzenie skutera albo szum deszczu rozsadza ci bębenki.
  • Odpowiedz
@Knoblauch: Czeczena kamerka wygląda na używkę
Klapek miał nawet nowa kamerkę sponsorowana przez Grażynkę z Czikago to ja szybko sprzedał i wrócił do starej kamerki która jest mega zajechana. Nie jestem pewien czy gapciowa kamerka nie jest też używką po Paterze. Jeśli gdzieś sie mylę poprawcie mnie.
  • Odpowiedz
Nie jestem pewien czy gapciowa kamerka nie jest też używką po Paterze. Jeśli gdzieś sie mylę poprawcie mnie.


@Towarzysz_Sobaka: A to nie jest to gopro co mu jakiś widz zostawił za czasów guest house w gołębniku 2.0? Ta insta 360 była o niebo lepsza, ale jak twierdził ropuch nie działała. Co jest dziwne bo łysemu naziolowi działała bez problemu
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: Tylko że naziol nie nagrywa non-stop, a kretyn klapek pewnie nie potrafił przestawić z 4k na HD i przy ciągłym nagrywaniu mu się to grzało i wyłączało. Widać było, że nie ma pojęcia o obsłudze tego, bo mu nawet w sklepie pokazali, że wszystko działa, a ten jak robił po swojemu, to musiał telefonem dogrywać, bo mu się przegrzewała i wyłączała.
  • Odpowiedz
@Knoblauch: u kambomeneli większym problemem niż jakość nagrywanego obrazu i dźwięku jest jakość treści, które tworzą. Może i niską jakość nagrania widzowie są w stanie znieść, ale nie na dłuższą metę niskiej jakości powtarzalnej fabuły ()
  • Odpowiedz