Wpis z mikrobloga

@widmo82 Elon chce dojechać lewactwo, które jego zdaniem „zabiło” mu syna, który zmienił płeć, a gdy u seterów będą demokraci, to raczej mu się nie uda

elektryczne samochodziki schodzą tu na dalszy plan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

trochę śmieszkuje, ale ogólnie smutna historia
  • Odpowiedz
  • 117
@maniek74: i przez to lewactwo zawierał 3x związek małżeński i później kolejne nieformalne. oczywiście nastukał z różnymi babami dzieciaki w tym Exa Dark Siderael i to najbardziej znane: X Æ A-Xii
Brzmi jak historia lewaka
:D
  • Odpowiedz
  • 26
@maniek74 to jest troszeczkę przerażające, że facet jednym tweetem mogący wpływać a rynek, został "podstępnie wprowadzony w błąd" z tego co rozumiem do podpisania dokumentów o zmianie płci syna.
  • Odpowiedz
@kamil-wasniewski @widmo82 ja tylko napisałem, co on stwierdził w wywiadzie, to jest coś świeżego, przynajmniej wcześniej nie widziałem żeby komentował to tak w ten sposób i tak mi się to skojarzyło z ta jego hojnością dla republikanów
  • Odpowiedz
@kamil-wasniewski ponoć mu mówili, ze syn walnie samobója jak nie podpisze, i robił to w dużych emocjach, a ile w tym prawdy to nie wiem ani ja ani ty, ale taka sytuacja, gdy chcą ci chemicznie wykastrować syna i decyzje wtedy podejmowane, to raczej nie to samo co decyzje przy zarządzaniu duża firma
  • Odpowiedz
  • 52
ponoć mu mówili, ze syn walnie samobója jak nie podpisze, i robił to w dużych emocjach, a ile w tym prawdy to nie wiem ani ja ani ty, ale taka sytuacja, gdy chcą ci chemicznie wykastrować syna i decyzje wtedy podejmowane, to raczej nie to samo co decyzje przy zarządzaniu duża firma


@maniek74: totalnie to, opiekujesz się swoimi dziećmi i nagle z dnia na dzień bez żadnej zapowiedzi wpada ci
  • Odpowiedz
Czy może jednak historia okropnego ojca który ma gdzieś swoje dzieci i żadnym z nich się nie interesuje? Kim trzeba być żeby w wywiadzie telewizyjnym opowiadać że według niego jego dziecko jest martwe i nie istnieje?


@Morf: chyba chodzi o "syna", ktory nie chce z nim miec zadnego kontaktu wiec w pewnym sensie to co mowi Musk ma sens. Stracil syna i lewacka moda mu to zabrala. Przypuscmy, ze jak
  • Odpowiedz
@kamil-wasniewski a to jednak jest wina Elona, że jego syn postanowił być babą? Ciekawe.

Polecam jednak zapoznać się z rzeczywistością w stanach, zwłaszcza w śród kręgów "oświeconych". Historia Maddy I ojca jest i wspaniała i tragiczna, ale jestem pewien że nie obejrzysz nic w tym temacie. Szkoda, bo to pokazuje jak śmieszne jest pisanie obecnie, że to wina rodzica.

Link pierwszy z brzegu, podsumowanie wstępu do historii. Obecny stan to tak
jasonfly - @kamil-wasniewski a to jednak jest wina Elona, że jego syn postanowił być ...
  • Odpowiedz
@jasonfly: Wina jest wszystkich tylko nie Elona.

Nie rozumiem jak te dwie sprawy są z sobą powiązane.
Wygląda na to, że gość za bardzo skupił się na sprawach materialnych, zamiast budowaniu relacji i więzi z swoim dzieckiem.

Do tego jeszcze jakiś dziwny jutuber dający
  • Odpowiedz
@kamil-wasniewski uspokój się, wrzuciłem to w kontekście jego dotacji dla republikanów, a nie żeby dyskutować jakim jest ojcem, ale w sumie mogłem sie domyślić, ze na wykopie zaraz się odpala jego hejtboje i fanboje których jest tu pełno, info jakim jest ojcem pewnie macie z pudelka
  • Odpowiedz
@widmo82: Nie kłamał, tylko nadinterpretujesz. Trump rzucił hasło, ale szczegóły sa już mniej pod publike. Musk w wywiadzie z Petersonem doprecyzował co i jak. Potem w Fortune pojawił sie artykuł z tym związany którego nagłówek wrzucił Ci @Senuyo powyżej.
  • Odpowiedz
@kamil-wasniewski: @mexxl To nadal tylko człowiek chyba nie myślicie że "podstęp" znaczył że nie wiedział co podpisuje?
Czy wojująca lewaczka na TT musiała coś podpisywać zeby mieć przekonanie że walczy w "dobrej" sprawie?

Partnerki były jakie były (bardziej postępowe niż tradycyjne) kobieta, lekarz i otoczenie twierdzi że terapia jest git a nawet potrzebna w tym wypadku to powinieneś upierać się jak osioł? Upierał byś się jak osioł? A może
  • Odpowiedz