Wpis z mikrobloga

Tak mi się teraz przypomniało: Pani "ministra" Równości Kotula mówiła, że nie nie ma woli politycznej do równania wieku emerytalnego, dlatego pani od RÓWNOŚCI olała temat ZRÓWNANIA wieku emerytalnego.
Tym czasem na aborcję też nie ma woli politycznej i ostatnie głosowanie to pokazało. Co robi kotula? Ona i jej koleżanki zamierzają przepychać głosowania nt. aborcji do usranej śmierci.
Priorytety lewicy...
#polityka #bekazlewactwa
  • 46
  • Odpowiedz
Wiek emerytalny obchodzi cały kraj, każdego jednego Polaka który tu zostaje


@marv0oo: Nie, obchodzi jakiś mały procent. Jeżeli chodzi o popularność to jest to temat bez porównania do aborcji.

No wiadomo, skrobaczka jest najważniejszym tematem, ważniejszym od energetyki, od emerytury xD rachunki drożeją, emerytura nie równa, nadal nikt nic nie mówi o elektrowni jądrowej - wuj, trzeba forsować ustawę o aborcji, którą i tak Dudu zawetuje xD

Jak to są twoje priorytety, to nie zamierzam ciągnąć dyskusji, bo nie ma
  • Odpowiedz
  • 0
@NonOmnisMoriar: Efekty populizmu i demagogii. To nie jest ważny temat, tylko klikalny i głośny. Jak widać - jesteś częścią tego głupiego tłumu, któremu można wmówić, że byle pierdoła jest najważniejszą kwestią w państwie.
Gdyby to było takie ważne, to już dawno albo byłaby pełna liberalizacja, albo karanie jak za zabójstwo. A nie jest, bo to jest pierdoła, opium dla ludu. Po to, żebyś np. się nie pytał, w czyim interesie
  • Odpowiedz
  • 0
@naganiaczherculesa: Ale po co ty mnie pytasz? Ja je popieram. W 100%. Ale skoro Pani Kotula, ministra RÓWNOŚCI zamiast zająć się RÓWNOŚCIĄ np. wieku emerytalnego, zajmuje się się aborcją, która nie ma NIC WSPÓLNEGO z równością, a na pytania o wiek emerytalny mówi - "nie ma woli politycznej", albo "że równość to nie od linijki" to mnie szlag trafia. Skoro ministra równości ma w dupie mnie i ma w dupie
  • Odpowiedz
@marv0oo: aborcja to jest w ogóle temat dla dzieci. Powinien wrócić kompromis i temat znika z debaty publicznej. Mamy na tyle duże problemy w tym momencie ze jak widzę że politycy prowadzą najgorętsze dyskusje o aborcji, gejach, bozi albo legalizacji marihuany to mnie krew zalewa.
  • Odpowiedz
  • 1
@jamajskikanion: Powinno być referendum - skoro Lewica i koledzy wyżej są tak pewni, że aborcja jest "najważniejszym" tematem w kraju, to frekwencja w takim referendum będzie rekordowa, a wynik przesądzony, prawda?

Mamy na tyle duże problemy w tym momencie ze jak widzę że politycy prowadzą najgorętsze dyskusje o aborcji, gejach, bozi albo legalizacji marihuany to mnie krew zalewa.


Dokładnie. Pół roku minęło i jakie są najgorętsze tematy?:
  • Odpowiedz