Wpis z mikrobloga

  • 38
Jaki trzeba mieć kompot we łbie aby kupić mieszkanie w przedsprzedaży xDD


@nocne_zwidy: to w ogóle nie kupisz, albo kupisz mieszkanie o bardzo nieciekawym układzie, którego nikt nie chciał. Wiesz w ogóle, jak się płaci za mieszkanie u dewelopera? Stopniowo i bank wypłaca mu transze dopiero po wykazaniu, że dany etap prac został wykonany.
  • Odpowiedz
  • 9
@nocne_zwidy To jest głupota.
Ale jeśli będziesz kiedyś próbował kupić nowe mieszkanie to sam zobaczysz, ze albo dziura w ziemi albo gówno układ którego nikt nie chciał.
  • Odpowiedz
@nocne_zwidy: OPie, 2-3 lata temu jak ktoś szukał mieszkania, to brał od ręki, bo dzień dłużej zastanawiania się skutkowało tym, że mieszkanie przepadło. Miasto nie jest z gumy. Łatwo się dziś śmiać z ludzi, co chcieli mieszkać na swoim ale mieli pod górkę przez rozpieprzony rynek.
  • Odpowiedz
  • 2
@goferek No to chyba lepiej nie kupić niż wpakować się na minę.Chyba, że masz kasy jak diabeł gwoździ i stać Cię na bycie zrobionym w #!$%@?.
Mam znajomego, który kupił 3 mieszkania na etapie dziury w ziemi i co się okazało?Że tak cięli na kosztach, że siany się sypią i są tak źle wygłuszone, że słychać jak sąsiad za ścianą puszcza bąka.
  • Odpowiedz
@nocne_zwidy: to w jaki sposób kupiłeś aktualne mieszkanie? Czy brałeś niespodziankę z rynku wtórnego, która była wykończona w niewiadomy sposób i najlepiej było na dzień dobry robić generalny remont?
  • Odpowiedz
  • 2
@goferek Kupiłem mieszkanie z rynku wtórnego do remontu z małe pieniądze z układem, który mi odpowiadał.Zrobiłem wszystko po swojemu i bardzo dobrze mi się teraz tu mieszka.
  • Odpowiedz
  • 0
@nocne_zwidy: ja jak oglądałam mieszkania w inwestycji, która mi się podobała ok 2-3 lata temu to zostały same mieszkania ze skośnymi ścianami i nie było już miejsc parkingowych, ale za to były już gotowe. Poczekałam aż wrzucą nową ofertę i miałam duży wybór mieszkań i miejsc, ale kupiłam ,,dziurę w ziemi''.
  • Odpowiedz
  • 2
@nocne_zwidy: Jak #!$%@? umysłowo trzeba być, żeby kupić mieszkanie, które ma być skończone za 4 miesiące i widzieć taką #!$%@? dziurę w ziemi ?
  • Odpowiedz
@GOHAN: ona kupila dziurę w ziemi z odbiorem w 2026 bo myślała, że to nowa inwestycja. Ale potem się dowoedziala że ten blok jest w sprzedaży od 2022 i pierwsi nabywcy mieli się wprowadzać w czerwcu 2026. Czyli w biurze sprzedaży nic jej nie powiedzeli o 2 letnim opóźnieniu tylko udawali, że to nowa dziura. Tylko op to opisał tak że wygląda jakby baba się chciała wprowadzić 4 miesiące :/
  • Odpowiedz
  • 0
Tylko op to opisał tak że wygląda jakby baba się chciała wprowadzić 4 miesiące :/


@nika_blue: No tak to właśnie jest opisane, czyli jakby troche nie specjalnie prawdziwie.
  • Odpowiedz