Wpis z mikrobloga

Nie mogłem wytrzymać i już chwilę po 6 rano kończyłem polerowanie.
Czwarte podejście do tematu okazało się udane. Jeszcze nie wygląda do końca tak, jakbym chciał, więc w przyszłości na pewno powstanie jeszcze jedna wersja grzechotki

filmik:
https://streamable.com/xenkie

mułowiec, topazy
49 x 35 x 20 mm, 26 g

#rzemioslo #rekodzielo #rzezba #tworczoscwlasna #kinkistones
k.....r - Nie mogłem wytrzymać i już chwilę po 6 rano kończyłem polerowanie. 
Czwarte...

źródło: grz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kolejne_juz_konto: Ja nie wiem co ludzie mają z tymi korkami. To już któryś komentarz w tym stylu pod różnymi kamykami. Głodnemu... ;DDD

A serio - trochę niedoskonałości jest. I tak cud, że mi się nie rozsypał. Niby to trzech razy sztuka, a udało się za czwartym.
  • Odpowiedz
@kielbasozer:
Robota ładna - natomiast zastanawiam się, czy osoby widząc to na zdjęciu widzą "polerowany kamień" czy "malowany proszkowo metal". To wyjątkowo nie-kamienny kształt. Oczywiście biorąc w ręce to się zapewne natychmiast wyczuje.
  • Odpowiedz
@bialy100k: Hehe, faktycznie może wyglądać jak malowany proszkowo.
Wrzucam na etsy zawsze z opisem materiałów, a jak ktoś kupuje ze społecznościówek, to też walę z opisami... więc to nie mój problem :)
Tutaj jest świeżo po "filcowaniu", więc błyszczy się jak nigdy - kilka dotknięć i będzie widać lekką ziarnistość - bardziej takie "tęczowe brokaciki" w mocnym świetle, bo mułowiec jak to mułowiec - jest dużo drobniejszy w ziarnie niż
  • Odpowiedz
Ja nie wiem co ludzie mają z tymi korkami. To już któryś komentarz w tym stylu pod różnymi kamykami. Głodnemu... ;DDD


@kielbasozer: No wybacz, ale ten kształt XD Mógłbym powiedzieć że to jakiś grzyb, ale już nie mam 10 lat i niejedno w życiu widziałem ( ͡~ ͜ʖ ͡°) A skoro robisz kamyki w takich kształtach, to chyba sam "syty" do końca nie jesteś ;P

Masz
  • Odpowiedz