Wpis z mikrobloga

@Sinc199: O ja #!$%@?ę. Chyba pójdę pracować do jakiejś fundacji i będę mógł tworzyć po trawie najbardziej odjechane kampanie, a oni i tak ich użyją xD
  • Odpowiedz
@zasadzka01: Ale jaka różnica jak wielka kupa jest pokazana na kole? 15% mniejsza już by Cię zadowoliła? Miało być widoczne i jest. To tak samo jak z kampaniami dot. wypadków drogowych, w których to spotach najczęściej krew leje się wiadrami, wszyscy ponoszo śmierć a przeciez nie każdy wypadek tak się kończy.
  • Odpowiedz
@worldmaster: Żadna różnica, po prostu jest to przesadzone. Przez to dla mnie to jest śmieszne, a nie pouczające. Zresztą sam twórca wpisu zatagował to tak, jak widać, więc to nie tylko moja opinia.
  • Odpowiedz
@Sinc199:

Przeciętny pies wydala jakieś 300 gramów kału dziennie, czyli około 100 kilogramów rocznie. W dużym mieście jest kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt tysięcy psów, co daje nam tysiące ton gówna rocznie. W skali kraju są to miliony ton, najczęściej w miejscach publicznych. Jeśli to nie przemawia to wyobraźni debili i debilek nie sprzątających po psach, to zostają już tylko dosadne kampanie.
  • Odpowiedz