Wpis z mikrobloga

Parę lat temu pracując w Banku Handlowym w Warszawie i będąc na imprezie z dziewczyną i znajomymi jedną ze znajomych zaczepił jakiś creepy typ na messengerze.

Zaczęliśmy sobie robić z niego jaja i z prywatnego konta napisałem mu ze papież #!$%@?ł dzieci xD

A on wysłał to do mojego pracodawcy i zostałem wezwany do HRu na dywanik

HR szukając więcej haków na mnie wezwał też mojego kolegę z zespołu, bo odpowiedziałem na jego śmiesznego maila "XD". HRowi ten mail się nie spodobał

Piękne czasy

#pracbaza #2137 #gownowpis #korposwiat
  • 14
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: jakby ktoś się kiedyś zastanawiał się po czyjej stronie jest HR w sytuacjach "dysputy" w miejscu pracy, to niech jeszcze raz sprawdzi od kogo dostają paycheck ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Parę lat temu pracując w Banku Handlowym w Warszawie i będąc na imprezie z dziewczyną i znajomymi jedną ze znajomych zaczepił jakiś creepy typ na messengerze.


@OCIEBATON: po co się wpieprzałeś komuś w bajere oski? dobrze cie wyjaśnił koleś
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: swoją drogą, jakie to cringowe gdy pozornie powazny dorosły czlowiek z banku pisze msg jak jakiś gimbus na gigancie

#!$%@?ąc od prawdy przekazanej - liczy się język, sposób przekazu, itp. Po prostu dziecinada i oszołomstwo
  • Odpowiedz