Wpis z mikrobloga

Rosyjski samolot prezydencki odbył tajemniczy lot do USA

Rosyjski samolot rządowy Ił-96-300PU o numerze startowym RA-96019 15 lipca o godzinie 11:08 wystartował z lotniska Wnukowo w Moskwie i wylądował w Nowym Jorku o godzinie 16:00. Następnie samolot wykonał lot do Waszyngtonu i z powrotem.

Tym samolotem zwykle latają wysocy rangą urzędnicy rosyjscy, a także sam dyktator Władimir Putin.

Przy czym nie było żadnych oficjalnych doniesień o wizytach Rosji w Stanach Zjednoczonych i Stanów Zjednoczonych w Federacji Rosyjskiej.

https://news.telegraf.com.ua/novosti-rossii/2024-07-22/5863838-litak-putina-zdiysniv-taemnichiy-polit-u-ssha-tsikavi-detali-karta

#ukraina #wojna #rosja #usa
  • 47
  • Odpowiedz
@Pokojowa:

No cóż. Od początku wojny wszyscy handlują z Rosją, każdy z każdym rozmawia, spotyka się, dyskutuje, a na wykopie alternatywa rzeczywistość i mrzonki o jakimś izolacyzmie Rosji :D :D
  • Odpowiedz
@pablum:

Putin osrany wysyła posłańców bo wie, że wygrana Trumpa to dla niego koniec


Nie koniec, tylko zamrożenie konfliktu na czas kadencji Trumpa. Po tym będzie kolejna runda wojny na Ukrainie.
  • Odpowiedz
Czyli dla ciebie?


@LoginZajetyPrzezKomornika:

Nie, ja nie mieszkam w Moskwie, tylko w Krakowie. Ale gram w różne gierki na EU serwerach, a tutaj gra mnóstwo Rosjan (bo nie ma sankcji) i normalnie mikro-płatności bank-bank nie mają żadnych problemów, więc z nimi gram, rozmawiam m.in. o wojnie, o polityce i oni nie widzę żadnej różnicy z wojną czy bez wojny :)

Coś jeszcze?
  • Odpowiedz
@LoginZajetyPrzezKomornika:

A co mówią? Z reguły mówią to, co każdy z 3-cyfrowym IQ może sobie wywnioskować.

Na przykład od początku wojny pisałem na wykopie, że zdecydowana większość Rosjan popiera wojnę, chcą zwycięstwa, nawet jeśli to oznacza pogorszenie się standardów
  • Odpowiedz
Pomijając cala dyskusje, to tylko wtrącę, że akurat na docie ruskie były strasznie #!$%@?ące, bo za nic nie potrafili zrozumieć, żeby używać angielskiego. Gadali pa ruski i nara. Zaraz po peruwianczykach z dużym pingiem to ruscy byli wrogiem nr 2 dla każdego kto gral na serwerach ue.


@doreczycielprawdyzosiedli:

Pewnie zależy od poziomu. Z moich obserwacji jeśli ktoś jest wybitnym noobem, to i jego intelekt też zbyt sprawny nie jest xD Ja z noobami nie gram
  • Odpowiedz