Wpis z mikrobloga

Wiedziałem, że nie będę znał. I wiedziałem też że nie zgadniecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) I zdecydowanie wolałbym żeby Ich Troje zamiast tego pojawiło się na dużej scenie.

Tyle czekania...
#polandrock #woodstock
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@barto142: xD
teraz to do pieca dałeś.
Venom jest żyjącą historią muzyki metalowej - istnieją od 1979 roku. Mają jako Venom (czyli trzon) Venom Inc. na koncie nie dość że stworzenie gatunku black metalu, to też sporo innych sukcesów.. na świecie.
Więc zdecydowanie jako zespół za Sick Off It All spoko zastępstwo.
  • Odpowiedz
@barto142: pomijam porównywanie legendy sceny z kimś, kto naprawdę nic nie zrobił dla muzyki. poza pajacowaniem.
A co mnie to interesuję, bo może :D
I tak nie jadę, bo nie ma na co, uważam że jest to też słabe że Venom gra o 15 ;x to też jest takie lekko "dziwne" - bo jest to jednak historia muzyki, a nie zespół który gra od 2 lat ( nie patrz ze
  • Odpowiedz
  • 1
@andrzej-sykstus-iwanski: W każdym razie nie jest to muzyka, która do mnie dociera. Ale to festiwal dla ludzi o różnych gustach więc dobrze, że i taka muzyka jest bo niejeden pewnie jest zadowolony z tego ogłoszenia. Do czerwonogłowego można mieć dużo zastrzeżeń, zwłaszcza osobistych gdzie prawie każde dziecko z inną babą ma, no ale jednak wydaje się, że jednak zainteresowanie koncertem jest bardzo duże a to znaczy że coś chyba po
  • Odpowiedz
  • 1
@Kremufka2137: Chyba nie ma takiego co by cały line-up znał. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I nie jestem zadowolony z tego line-upu ale jadę dla samej atmosfery i po to żeby się dać (oby pozytywnie) zaskoczyć.
  • Odpowiedz
@barto142: no widzisz, mało muzyki słuchasz, to mało znasz. w 99% wiem co kto gra, coś tam czasem słyszałem- ale też dlatego że całe może życie to muzyka i klimaty dookoła niej.

Te czasu już się skończyły, kiedy za naszywkę w twarz można było dostać jak się nie znało składu i dyskografii danej kapeli- której naszywkę się miało. A szkoda, bo wtedy wiedziałeś zaraz czy masz o czym z gościem rozmawiać, czy że udaje ze wie - a na prawdę z muzyką ma tyle wspólnego że mu z radia w domu leci.

Biorąc pod uwagę że na chwilę obecną posiadam.
441 Gb muzyki - co daje 41 tys plików czyli około 4 tys albumów i większość mam przesłuchaną po
  • Odpowiedz
  • 1
@andrzej-sykstus-iwanski: Dobrze, dziękuję za wykład o tym ile muzyki przesłuchałeś i masz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tyle że na każdym kroku (czytając po wielu wątkach na tagu) mam wrażenie, że wszystko wiesz najlepiej. Jeszcze powiedz że jesteś multiinstrumentalistą, trenerem wokalnym, DJ-em i kompozytorem.
  • Odpowiedz
@barto142: nie ;p po prostu słucham muzyki od 31 lat ;p
A jak Ty to odbierasz, to już nie mój problem.
Mam swoje zdanie, którego nie zmieniam od lat jeśli chodzi o to czego słucham i co uważam.
Więc tak o. A co do grania owszem grywało się swego czasu na tym i owym.
A że obecnie mam więcej czasu na śledzenie różnych miejsc i tego co jest pisane, też
  • Odpowiedz
A co do wrzutki harmonogramu na ASP. to fajnie jest czasem nie iść przed szereg i nie działac na szkodę organizacji, publikując coś co przez pomyłkę się już pojawiło.


Bankructwo WOSP dla barto 25 lat więzienia lub 100zł grzywny na zaraz będzie czysto ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Huck9: Przed wyjazdu na festiwal specjalnie wpłacę na zaraz będzie czysto w ramach zadośćuczynienia. I 10 zdrowasiek zmówię za pogodę na festiwalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@andrzej-sykstus-iwanski: ja słucham i dłużej, ale gdzieś na etapie połowy mojego życia odnalazłem to co mnie w muzyce cieszy najbardziej i większość tego czego słucham to cały czas to samo - nie oznacza to, że nie zdarza mi się odkryć nowych kapel czy płyt, ale żelazny pakiet muzyczny od dawna nie uległ większym zmianom. Może to złe, ale mi z tym dobrze.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kremufka2137: @andrzej-sykstus-iwanski
No właśnie to jest fajne na takim festiwalu, że często daje się zespołom szansę, na których koncert tak po prostu by się nie poszło.
Moje gusta też przez lata się zmieniały, to poniekąd też związane jednak było z rosnącą wiedzą na temat teorii muzyki, z koncertami. Aktualnie, jak pisałem wcześniej, brzydzę się gdy ktoś przyjedzie na koncert, weźmie za to kasę by całość ostatecznie odwalić z playbacku.
  • Odpowiedz
  • 0
@andrzej-sykstus-iwanski: A ja ci przypominam, że to twoje zdanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby byli aż tacy źli, nigdy nie zrobiliby żadnej kariery śpiewając na żywo podczas koncertów. Nie uważam że Cherry śpiewa wybitnie ale jakoś tej linii melodycznej ostatecznie się trzyma. Wiele osób w przestrzeni publicznej tej melodii nie trzyma tak dobrze. Ostatnio też na Muńka było narzekanie, że fałszuje.

Miałem okazję poznać wielu DJ-ów
  • Odpowiedz