Wpis z mikrobloga

Nie ma większych kuków niż kierowcy ciężarówek. 2 tygodnie ich nie ma w domu, srają do butelek, przywożą hajs w zębach żonkom, a one w tym czasie szaleją z sąsiadami xDDDDDDD Albo jak jakiś chłop na emigracji a żona tutaj i jej wysyła kasę XDDDDDDDDd nie umiem sobie wyobrazić czegoś takiego, to już wyższy poziom upodlenia

#p0lka #pracbaza #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #polska
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Siedzenie na emigracji i wysyłanie hajsu żonie, którą widzi się raz w roku przypomina te adopcje dzieci z Afryki, których się nigdy w życiu nie zobaczy a się je utrzymuje, pomimo tego, że mają swoich rodziców mokebiaków
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Dla mnie jeszcze gorsze jest godzenie się na to żeby facet np na kilka lat znikał na te dwa tygodnie i więcej. Jakbym kogoś kochała to bym zrobiła wszystko żeby żył obok mnie. Wydaje mi się, że między takimi parami jest bardziej układ niż miłość. Ale to niech się jakiś kierowca wypowie.
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN wyobraź sobie że są debilki 30 letnie które pracują w opór z nadgodzinami bo hajs wysyłają do Egiptu gdzie mieszka ich "mąż" często 10 lat młodszy, który na miejscu ma lokalną oficjalną wybrankę. Najczęściej na FB nie wpisują nowego nazwiska itp. oczywiście wszystkie te małżeństwa kończą się wielkim płaczem, ale trzeba robić screeny z fb żeby w razie czego wysłać je Polakowi, z którym będą w przyszłości ( ͡º
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Mój ojciec zajął się pracą jako kierowca zawodowy w przewozie materiałów niebezpiecznych a potem w transporcie ciężarówek z fabryk. Te 20 lat temu było mało opcji aby zarobić uczciwe pieniądze na przeżycie, stał się też wtedy głównym żywicielem rodziny. Dziadek po dwóch wylewach, babcia dopiero przechodziła na emeryturę, moja mama wychowywała mnie i mego starszego brata. Ojca w którymś momencie widziałem w roku może z miesiąc całościowo jak się
  • Odpowiedz