Wpis z mikrobloga

@serwal-afrykanski: akurat w to, że Rafon się obsrał FASa to mogę uwierzyć. Branie psychotropów i odstawianie ich na własną rękę pewnie mu nieźle zryło beret i pewnie ma jakieś schizy typu "jak przeyebie z magicalem, to zostaje sznur"
  • Odpowiedz
@marv0oo: w ogóle czemu on odstawił antydepresanty oprócz delirki to po tym się ma efekty neurologiczne tzw. np. ,,brain zapsy,, sam sobie #!$%@?ł leczenie, zdrowie i prawdopodobnie #!$%@? fizycznie z kaczorkiem bo on się stymulantów nie boi
  • Odpowiedz
w ogóle czemu on odstawił antydepresanty


@Malgorzatabezrak: bo jak większość osób chorych psychicznie - myśli, że jest mądrzejszy od lekarza, sam zna najlepiej swoją głowę i sam wie kiedy może odstawić. A potem wychodzi, że zamiast się polepszyć, to do deprechy i stanów lękowych dochodzi schizofrenia i paranoja. Tak jak u tego Skyena co sam odstawił leki na depresję, mieszał je z zielskiem i nagle słyszał głos szatana w głowie.
  • Odpowiedz
@marv0oo: ja jak.bylam w psychiatryku to tam był taki gość z schizofrenia to brał leki te co dają i ogarniał sobie zioło na oddziale xD i tak sobie z nim rozmawiałam to on mówi że generalnie to jego choroba jest spoko bo on widzi anioły i z nimi rozmawia ale dziwnie to wygląda dla innych dlatego jest na oddziale xD schizofrenia to wg. Mnie najciekawsza choroba ludzkiego organizmu jako całokształtu
  • Odpowiedz