Wpis z mikrobloga

#krakow #taxi
Mirki, jakie są "najbezpieczniejsze" taksówki w Krakowie. Potrzebuję załatwić transport dla siostry i jej trójki dzieci z centrum na lotnisko. Cena nie jest tak istotna jak to, żeby było bezpiecznie, bez przygód, o jakich się słyszy np. w Uberze.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gardan: chodzi o sprawdzenie kierowców? Jeśli cena nie gra roli, brałbym airport taxi, czyli oficjalny transfer lotniska. Jest drogo, ale nawet auta mają mocno wyselekcjonowane i raczej nie widziałem żadnego 'przybysza' za kółkiem ich taksówek.
  • Odpowiedz
@gardan: jechałem z leśnym dziadkiem z wawel taxi. z głębokiej huty pod terminal na lotnisku o 4 rano wziął 100zł. wracałem freenow. kierowca z turkmenistanu czy innego kazachskiego stepu. raz tylko zwróciłem uwage żeby zwolnił - pozatym podróż raczej bez problemu
  • Odpowiedz
@gardan: 1. pociągi jeżdżą z dworca bezpośrednio na lotnisko, tanio, bezpiecznie i bardzo szybko.
2. dowolny uber/bolt tylko k---a nie najtańszy, jak na polaka robaka przystało, tylko zamów sobie jakąś wyższą wersję - wszyscy tak p---------e o tych kierowcach z turkmenistanu, a chyba nie potraficie sobie zamówić comforta albo uber women.
  • Odpowiedz
  • 1
@smilealittlebit teraz i tak mało jestem tam driverow z zza granicy od 17 czerwca weszła ustawa iż muszą mieć prawka polskie więc skończyło się jazda na kupnych prawkach z Gruzji czy Ukrainy. Jeżdżąc na co dzień po mieście widzę iż mało tych uberow się nagle zrobiło po 17 czerwca. Szczególnie nie pakuje mi się żaden pod prąd przy tischnera jak jest stacja kolejowa Bonarka xd bo raz sobie grzecznie stoję przed
  • Odpowiedz