Efekt Motyla w tenisie:

Gdyby Hurkacz w tamtym meczu w 4 secie wykorzystał własne podanie przy stanie 5:4 to wygrałby seta, a tym samym nie doszłoby do tie-breaka w którym musiał ratować mecz skokiem w którym dostał kontuzji kolana. Wystąpiłby na IO w Paryżu, a tym samym miks Świątek - Zieliński miałby duże szanse medalowe.

Ale jest pierdołą, więc przegrał wtedy gema na set, potem doznał kontuzji, #!$%@?ł sobie Wimbledon, a potem jeszcze #!$%@?ł IO Świątek i Zielińskiemu.

Brawo Hubi, brawo.

#tenis
waro - Efekt Motyla w tenisie:

Gdyby Hurkacz w tamtym meczu w 4 secie wykorzystał wł...

źródło: GRpZMK0bMAcMa61

• 4
@waro: w mikscie gralaby Krolowa z Hubertem, a nie Zielinski, ale ogolnie zgadzam sie z całą tezą, pamietam ten mecz i Hubert powinien spokojnie skonczyc wczesniej tego IV seta, jeszcze mial bodajze 5-4 w tb i dwa swoje podania, a przy feralnej akcji wymyslil sobie jakies idiotyczny skrot...