Wpis z mikrobloga

#motocykle #prawojazdy
Kolejny termin na A dopiero za miesiąc (chyba, że zwolni się coś wcześniej).
Jak się przygotować, żeby nie wypaść z wprawy? Za pierwszym razem miałam 3 tyg przerwy, na kilka dni przed egzaminem miałam 2 dodatkowe godziny z innym instruktorem - nie wiem czy to było dobre posunięcie, bo zaczął mi inaczej tłumaczyć i namieszał w głowie, dlatego na egzaminie zjadł mnie stres.
Zastanawiam się czy raz w tygodniu dodatkowa godzina, kilka razy? A może kupić coś i trenować na własną rękę?
  • 13
  • Odpowiedz
@sonklabart: Szukaj 2 sąsiednich miastach jeśli to nie są jakieś kosmiczne odległości, może będzie lepsza dostępność terminów. Ja kurs robiłem w Krakowie a egzamin zdałem w Rzeszowie bo oczywiście musiały być protesty egzaminatorów i nie było żadnych dodatkowych terminów dla tych którym odwołali egzamin.
  • Odpowiedz
@sonklabart zajmij się sobą, a to na ostatni tydzień przed egzaminem, bo i tak będzie mało. Co do stresu nie poradzę, ja z wiekiem zacząłem mieć #!$%@? i w sumie mało co mnie obecnie stresuje.

Może dobrze byłoby też wziąć jakiegoś instruktora żeby ci przeprowadził egzamin bez poprawiania błędów, w sensie pierw z godzinka oswajania się z moto, a potem niech będzie #!$%@? jak ci z zordu/wordu
  • Odpowiedz
Nie uczysz się jeździć, a zdać egzamin. Zdasz albo nie zdasz ( ͡º ͜ʖ͡º)


@zielony_goblin: Dokładnie tak jest @sonklabart

Co by się nie działo, to stres może #!$%@?ć wszystko. Na placu możesz robić cuda z motocyklem, a jak przyjdzie do egzaminu, to się wyłozysz nawet na ruszaniu pod górkę, czy wycofywaniu motocykla...

Sprawdzaj inne WORDy w okolicy, bo możesz zdawać egzamin gdzie chcesz.
  • Odpowiedz
@sonklabart też szukam terminów i następny najbliższy w CAŁYM województwie to za 2 tygodnie i to w mieście 100km obok xd a w województwie z 10 oddziałów i terminy na wrzesień. Trochę to patologia, nie mają egzaminatorów czy mają po 30 egzaminów dziennie?
  • Odpowiedz
  • 0
@sonklabart: Myślę, że pewnym ułatwieniem byłoby gdybyś wzięła jazdę tego samego dnia co egzamin i dodatkowo wykupiła opcję podstawienia tego samego moto na egzamin bo odpada Ci kwestia wyczucia motocykla na które trafisz na egzaminie.
  • Odpowiedz
@Boroborro W rozporządzeniu wyczytałem, że egzaminatorowi przydziela się maksymalnie 9 egzaminów na dobę z czego na kat A maksymalnie jeden w ciągu 75 minut więc każdy egzaminator w ciągu 8h może przeegzaminować max 6 osób.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mikster: @Zielony34 @Boroborro Mam aplikację Złap termin i informuje jak coś się zwolni. Akurat wczoraj przyszło mi powiadomienie, że jest termin na ten czwartek ale spałam a jak się obudziłam w sumie 15 później to już nie było po nim śladu.
  • Odpowiedz
@sonklabart byłem dziś osobiście w wordzie i udało mi się chwycić termin na 7 sierpnia.. więc mają jakieś inne terminy względem infocar bo tam pierwszy wolny to był jakoś 27-28.08
  • Odpowiedz