Wpis z mikrobloga

głód zaczyna klapkowi zaglądać do talerza
próbuje zagonić żono-męża do roboty otwierając "szkołę" na piętrze w bejhousie
2 gnioty dziennie
2 żebry tygodniowo
wrócą pewnie dodatkowe pijackie lajty u cycoliny
trzeba będzie też zrobić kolejny downgrade domu, bo ten pomimo że w slumsach to za drogi
tylko jak to wszystko wytłumaczyć wybrankowi, że jednak jest się zapijaczonym gołodupcem bez perspektyw

#raportzpanstwasrodka
  • 10
  • Odpowiedz
  • 30
@levzor: wczoraj na drugim gniocie zdziwiony, że kobieta go bije i się zastanawia czemu. Może dlatego, że nie miałeś kilkunastu dolarów, żeby zapłacić za zakupy w markecie i ponad 15 minut czekałeś przy kasach aż Asia łaskawie wróci ze sklepu z zabawkami i zapłaci xD
  • Odpowiedz
@levzor: A czy ja miałem traf i znalazłem że w tej szkole to ostatnio był Mumin jak schodził z góry? Hahaha może to ten jedyny uczeń angielskiego..
Oni nie rozumieją, iż ich format się wyczerpal są leniwymi kłamcami, alkusami i nierobami do tego strasznymi menelami oraz brudasami i są jedynie dla nas pożywką do gardzenia nimi
  • Odpowiedz
@levzor: Warto zaznaczyć, że dzieci ciągle coś chcą, a rodzinne gotowanie na święta khmerskie odbywa się na kuchence Gapy.. Tak się nie da 🤭
  • Odpowiedz
nie miałeś kilkunastu dolarów, żeby zapłacić za zakupy w markecie i ponad 15 minut czekałeś przy kasach aż Asia łaskawie wróci ze sklepu z zabawkami i zapłaci xD


@plazma: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
To już ten etap ? Powrócił dawny Ropuch z czasów wczesnego Koh Kongu, jak go utrzymywała Khmerka i teściowie, a mieszkał w użyczonym przez ciotkę Tharong domu - to i tak nie płacił rachunków na czas i im ciągle odcinali
  • Odpowiedz
  • 0
A czy ja miałem traf i znalazłem że w tej szkole to ostatnio był Mumin jak schodził z góry? Hahaha może to ten jedyny uczeń angielskiego..


@heniu-jestem: Mumin to może zapłacić. Za masaż siura.
  • Odpowiedz
@Vendigoo no na śmietniku może nie być. W sklepie to wiadomo, złodziejskie marże, po co tak drogo płacić za buty?
@levzor jeszcze niech kolejne dziecko zrobi, menel i bej pijacki w dupe kopany, na pewno się poprawi.
Ps. Jak mu się penthouse przy rowie do srania okaże za drogi, to gdzie nasz kiszonka bej się podzieje? Do kogo pójdzie? Don Lucjano ma w dupie tego robaka, muminy i tak nie
  • Odpowiedz