Wpis z mikrobloga

@ramotka: co ty mi tu za chinskie gowno postujesz, to taki czech producer jak ze mnie wojak szwejk.
OTT to chinski producent, co najwyzej dodali NKL zeby nikt sie nie zorientowal.
Klasa p6 to max co robia, do deskorolki bym tego nie wsadzil, a ty mnie tu na mirko taki szrot wklejasz (°°
  • Odpowiedz
@Mikoma: SKF to g---o przereklamowane, już dawno się skończył i płacisz tylko 200% za markę. Tylko FAG lub NACHI, dalej NTN/SNR (bo to to samo) i NKE. Ale najlepszy stosunek jakości do ceny to FAG.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze

@ramotka: co ty mi tu za chinskie gowno postujesz,

Klasa p6 to max co robia, do deskorolki bym tego nie wsadzil, a ty mnie tu na mirko taki szrot wklejasz (°°


Takie łożyska właśnie się kręcą w serwerach z wykopu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
Heh... jakieś 6 lat temu byłem ze znajomym na SOR w szpitalu St. George's Hospital w dzielnicy Merton, London, UK jako tłumacz... czekamu w kolejce i sobie tak rozmawiamy..., za nami stanęła polka... I to co zaczęła opowiadać do nas to jakaś patologia chyba xD
Opowiada, że jak kiedyś tu w UK rodziła, to po porodzie niby nie wyczyścili jej tam wszystko... i jednego dnia zachciało się jej bardzo sikać i coś
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: nie mam pojecia jakie sa łożyska w kolkach od deskorolki.
Powyzej masz dyskusje co do producentow, natomiast strzelam ze poza sklepami mechanicznymi lozyska kupisz tez w sklepach dla deskorolek, tylko ze to pewnie swoj narzut i nie wiadomo co to tak naprawde jest.

Ogolnie producenci jak FAG, NSK, NTN sa raczej dobrymi strzalami.
Natomiast oprocz producenta masz jeszcze dokladnosci wykonania i luzy wewnatrzne, ktore moga miec wplyw na bardzo
  • Odpowiedz