Wpis z mikrobloga

  • 0
Płaczesz o gospodarce u teraz kolanem PO przepycha program rozdawnictwa to jak to jest ze w 2015 byli przeciw rozdawaniu a teraz mają z tym luz?


@printf: gdyby to zaproponowali to pis by mial 3 kadencje

Ty wiesz jak działają stopy procentowe skoro uważasz że tylko NBP odpowiada za inflację? Większej bzdury dawno nie czytałem.

Wiec jesteś albo glupi albo zaslepiony partią skoro nie kumasz jak
  • Odpowiedz
  • 0
@Pawel993: a bo PIS a za PISU a bo oni bla bla bla. Chłopie mam w dupie PIS bo to głosowałem na TD żeby PIS nie rządził nie z sympatii do nich. Okazuje się ze rządzi PIS bis zwany PO. Zachowujesz się jak betonowy pisowki elektorat i jak katarynka szydło powtarzasz "przez osiem ostatnich lat". Nie obchodzi mnie co było mnie obchodzi to aby nie psuć już więcej teraz a ten program to psucie polskiej gospodarki

niestety to ty jesteś głupi, warto na przyszłość przeczytać konstytucje ¯\(ツ)/¯

Art. 227.
Centralnym bankiem państwa jest Narodowy Bank Polski. Przysługuje mu wyłączne prawo emisji pieniądza oraz ustalania i realizowania polityki pieniężnej. Narodowy Bank Polski odpowiada za wartość polskiego
  • Odpowiedz
  • 0
@Pawel993: jak działają stopy i kto zagłosował za BK2 i 800+ no dajesz wyjaśnij nam bo ty chyba nie kleisz związków przyczynowo skutkowych. Morawiecki obchodzący regułę wydatkowania zapisaną w konstytucji przez BFG był zły ale Tusk wzorem pisowców chcący obchodzić stopy narzucone przez NBP dopłacając z budżetu różnice jest super xD
  • Odpowiedz