Wpis z mikrobloga

Najwyraźniej Oregano ma poważne luki w pamięci! Miał być poważny film wyjaśniający Meksikano, a ten wstawia jak znęca się nad biednym hobokowcem, tłucze mu okulary i pluje w twarz! Brawo, brawo, brawo! Wielki to wyczyn pogromcy meneli, ciekawe czy sam wysłał to do prokuratury lub chociaż na trójkę?? Przy tych zaburzeniach pamięci jest to wielce prawdopodobne :))
PS. Biedne, malutkie grajewiaczki dalej poszczekują donośnie i wyciągają z hoboków kolejne argumenty na obronę swojego idola...
Pozdrawiam z remizy :))
#kononowicz #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: Ja rozumiem, że Zielony jest przegrywem i człowiekiem o wątpliwej reputacji, ale naprawdę takie akcje jak plucie na kogoś zdobywają poklask? Wstyd mi za osoby, które poklepują za to Łukaszka. Dla mnie facet już dawno przekroczył granice.
  • Odpowiedz
@bbbbbbbb:

Jego reputacja jest całkowicie niewątpliwa akurat, to szaleniec, naciągacz, nierób i spamer, niezbyt dobrze dobrane słowo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do plucia, no to jest to ostre, ale trzeba przyznać że zaczął Zielony bełkocząc coś o tym że Olgeridano rucha matkę itd. Choroba psychiczna trochę go tłumaczy, ale....
  • Odpowiedz