Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki

Jestem ciekaw czy Waszym zdaniem poniższe zachowania to duże green flagi o dziewczynie (lvl 26) i znak, że dobrym pomysłem pozostanie z nią w długoterminowalym związku.

Jesteśmy razem od 3 lat i zawsze na urodziny i święta BN robi mi prezenty typu namalowanie lub wychaftowanie obrazu na którym jesteśmy, uszycie mi szalika na drutach, zrobienie mojej podobizny z gliny, pomalowanie tego i umieszczenie na takiej platformie co się kręci wraz z melodią 'happy birthday to you', nagrała dla mnie 5 piosenek, w których opisuje swoją miłość do mnie. Do tego różnego rodzaju origami na walentynki, własnoręcznie robione kartki z życzeniami.
Ja nawet jakbym chciał coś takiego zrobić to bym nie był w stanie manualnie tego wykonać także zawsze jestem pod wrażeniem. Zrobienie każdego prezentu, napisanie piosenki zajmuje jej długie godziny także to doceniam.

Szczerze wątpię, że jakaś inna dziewczyna by coś takiego dla mnie zrobiła, szczególnie w dzisiejszych czasach. Do tego jestem jej pierwszym chłopakiem i mówi o ślubie, dzieciach i zawsze byciu razem i że na 100% nie chciałaby kiedykolwiek zmienić chłopaka.
Ślubu i posiadania dzieci akurat trochę się boję ale z drugiej strony wiem, że dla niej to bardzo ważne a wraz z wiekiem było mi co raz ciężej znaleźć dziewczynę, która spełnia moje wymagania odnośnie wyglądu i charakteru także jakbym się nie zgodził to mógłbym wyjść na tym gorzej i później żałować, bo bym bardziej docenił to co straciłem. Do tego jest z dobrej, dobrze sobie radzacej rodziny i ma dobre wykształcenie a to dla mnie też ważne.

Ja lvl 29



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
To taka pasta na idealną dziewczynę wykopka?
Daje mi prezenty, pierze, gotuje, zajmuje się trójką dzieci, sprawunkami, do tego ma etat, jest szczupła, z dobrej rodziny i ma swoje mieszkanie, pozwala mi grać całymi dniami,i uprawia seks dwa razy dziennie, chociaż jest dziewicą.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Ona ma na twoim punkcie obsesję, a ty dalej marudzisz jak typowy przegryw. Masz dziewczynę, o jakiej inni (przegrywi twoi koledzy) mogą tylko marzyć, ale zamiast to docenić, rozmyślasz, czy ci się opłaca. Dorośnij, bo widać, że tak naprawdę ona ci się nie podoba, a tylko przegryw w tobie tu gada.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): krzaczor93: Moim zdaniem figurka nie wygląda creepy a bardziej cute a odnośnie piosenek to też bardzo urocze i dobre muzycznie, bo chodziła na lekcje śpiewu i gry na pianinie.

@Kotdog Właśnie nie jest to pasta, nie jest idealna, bo nie chodzi na siłownię ani w ogóle żadnych ćwiczeń niestety nie wykonuje także pod względem figury miewałem bliskie kontakty z kobietami, które miały lepszą.

@kabotyno Nie, że marudzę tylko jestem ciekaw co inne osoby o tym sądzą patrząc na to z boku. Bardzo doceniam moją dziewczynę i też się staram
  • Odpowiedz
i ma dobre wykształcenie a to dla mnie też ważne


@mirko_anonim: pierwszy raz widzę, że facetowi zależy na wykształceniu laski- i co pracuje w zawodzie wyuczonym? Jej nauka przynosi jakieś owoce pozapłacowe do domu? Większość ludzi nie pracuje w wyuczonym zawodzie ze studiów dlatego się dziwi ,że ktoś stawia takie warunki w tych czasach. No chyba, ze informatyk/lekarz/prawnik i rodziny oparte na tych zawodach się jakoś ciągną razem.
  • Odpowiedz
@kabotyno: Obsesyjne zafascynowanie drugą osobą ma swoje granice po których przekroczeniu staje się potencjalnie niebezpieczne. Co jak op postanowi wyjść sam ze znajomymi? Albo okaże się, że ma jakieś koleżanki? Dziewczyna się albo obrazi, albo zamieni jego życie (lub co gorsza życie osób postronnych, o które będzie zazdrosna) w piekło. Dla mnie potężny red flag.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Kotdog: Ona może normalnie wychodzić z koleżankami ale zazwyczaj jak idzie to do restauracji coś zjeść niż do barów, klubów itd, alkoholu prawie w ogóle nie pije. Głównie czyta książki i ogląda seriale / filmy,także czas spędza głównie z domu.

@krzaczor93 Ja wychodzę z kolegami od czasu do czasu, pewnie średnio raz w miesiącu, do baru, klubu, restauracji i nie ma moja dziewczyna z
  • Odpowiedz